Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Duben 2010

My love is angel

8. dubna 2010 v 20:17 | jean-grey |  zapisníček
Jednoho rána ve třídě říkala paní učitelka třídní celý třídě že pojedou na lyžarský kurz,všechny ve třídě zakřičely,,Júpí''. Všechny ¨se tam moc těšily že si odpočnou od domova a že si to tam užijou. I když měli někdo lyže tak stejně jel. Druhý den ráno se celá třída sešla na parkovišti všichni čekaly až dorazí ostatní aby mohly odject na hory do Šumavy, už dorazili všichni. Tak nastoupili do autobusu a vyjeli jely a jely už vystupovaly a došli k penzionu kterej se jmenuje Narnie jejich instruktor se jmenuje Opička takový legrační jméno. Všichni ze třídy si nasadily Lyže a snowboardy a vjeli do řády na vlek vyjeli nahory sjely kopec a takhle to bylo pořád dokola až do večera zuly si lyže a snowboard a šli do penzionu do pokojích Jane byla na pokoji s Eli,Jirka byl na pokoji s Timem. Ráno všichni přišli dolů na snídani tak učitelky řekli rozvrh dne šli ven nazuly si lyže a snowboardy a vyjeli opět na vlek potom si je zuly a šli na běžky ty si potom zuly přišli do penzionu a na večeři večerka asi byla v 10:00-11:00 ale když bylo po večerce stejně tak ještě blbly ale učitelky to neslyšeli protože spali jako zabití. Ráno opět šli na snídani a opět jezdit Den před odjezdem domů si zašli všichni do baru a byly tam až do 11:00 hodin večer ráno v den odjezdu si zbalili nastoupili do autobusu a vyjeli domů když přijeli na parkoviště vzaly si svoje věci a odešli domů Jane,Jirka,Eli šli spou domů protože bydleli o kousek od sebe dál. The End

Love is my girlfriend 3

5. dubna 2010 v 18:15 | jean-grey |  Moje povídky na přání
Ve škole v Kanadě probíhalo vyučování, a Eli po tichu bouchla málo Justina a povídá mu po tichu,, Pššt JUstine potřebuju ti něco povědět je to důležité'' A Justin jí odpovídá,,Dobře'' O přestávce Justin čekal na Eli na chodbě před jejich třídou a Eli přišla a povídá,,Říká se mi to špatně ale budu muset odject ale nikdy opět se sem s kamarádama vrátíme SLIBUJU'' A JUstin odpovídá smutně,,Ach jo no když to musí bejt a kdy odjíždíte'' A Eli mu odpovídá,, Zejtra hned ráno'' A JUstin říká,,TAk jo no tak papapa'' TAk se takhle smutně rozloučily ale volali si pořád stále. Když nastalo ráno kdy Eli a její kamarádi měli odject tak si zbalili a šli do přístavu na loď a už vyjeli Eli si otočila na stranu kde jí utíkala Kanada a málem se rozbrečela ale nerozbrečela otočila se a odjely, když dojely zpátky do český republiky Eli okamžitě běžela k sobě do bytu a zamkla se a skočila ranou na postel a rozbrečela se a hodně Jane a ostatní její kamarádi se jí snažili uklidnit ale nešlo jim to celý dny nejedla a jenom brečela a brečela. V den kdy měla Eli narozeniny si Jane,Jirka a Harry pro ni přichystali překvapení zavázaly jí oči a odvedli jí do lodě samozřejmě oni jely taky když byly na místě to jako v Kanadě u cíle na ně čekal Justin Jane rozvázala Eli šátek kterej měla přes oči a povídá,,Jus JUs Jus Justine jsi to ty ježíšku to je snad ten nej nej nej nej nej nej nejkrásnější dárek k narozeninám a běžela s kapkama pláče do náruče Justina.
A společně všichni odešli do školy tam je samozřejmě přívítala jejich třídní paní učitelka a povídá,, Jane,Eli,Jirko,Harry vítejte opět v Kanadě jsme rádi že jste se k nám opět vrátili a teď se děte osadit ať začneme s vyučováním. Chtěli dlouhou dobi zůstat v Kanadě ale nikdy na chvíli se chtěli podívat do české republiky a potom že se vrátí opět do Kanady a takhle to probíhalo Eli byla s JUstinem v kontaktů a s pojení a to bylo pro ní a pro Justina to nejlepší co může bejt pro Eli jsou taky její kamarádi který má ráda tak i stejně Justina, Měli se moc rádi chtěli spolu žít, mít spolu rodinu. Ale to však až jindy
A tak snad žíjí ještě dodnes šťastně

Miley Cyrus the last song photo...

5. dubna 2010 v 13:13 | Veverčičák-Jirka |  Hannah Montana

3.Díl povídky pro Elizu

5. dubna 2010 v 9:14 | jean-grey |  zapisníček

 3.Díl povídky pro Elizu budeš již napsán dneska v nějakých hodinách, ale bude již dneska máte se na co těšit 3.díl snad bude nejlepší než 1.a.2. díl!!!!!!!!!!!!!!

                  S pozdravem vaše Jean-Grey.majitelka

autogramy

4. dubna 2010 v 22:19 | jean-grey |  Justin Bieber

Justin Bieber-popísek

4. dubna 2010 v 22:13 | Veverčičák-Jirka |  Justin Bieber
-.-
Povolání:Zpěvák
Věk:1
Datum narození:1.3 1994
Místo narození:London,Ontario,Canada
Znamení:Ryba
Výška:161 cm
Oblíbené jídlo:špagety,třešňový tvarohový dort
Pití:vitamín vody
Oblíbené číslo:6
Typ dívky:dívky s pěkným úsměvem,pěkné oči a velká osobnost
Oblíbený film:Rocky
Umělci:Michael Jackson,Usher,Stevie Wonder
Televizní seriál:Smallville
Předměty:algebra a angličtina
Basketbalový tým:Cleveland Cavaliers
Hokejový tým:Maple Leafs
Videohra:Mario Kart
Barva:nebesky modrá
Cereal:Kapitán Crunch
Dovolená:Vánoce
Webové stránky:Twitter a Facebook
Místo pro dovolenou:Bahamy
YouTube video:"Scarlet se propadne"

Jeho rodiče se rozešli,když Justinovi byli dva roky.A on a jeho maminka skončil skoro s ničím.Žili ve špinavém,vlhkém bytě v jedné z nejchudších částí STRATFORDU.Jeho máma sháněla místa na práci aby vydělávala peníze na přežití.Justin byl ve škole vlastně obětí šikany,protože neměl drahé oblečení a byl mnohem menší než ostatní děti.Přítel jeho matky se choval k Justinovi jako táta Justin se mu svěřoval s hrozným děním ve škole.Malý Justin neměl přátelé ani peníze ale měl mnoho skrytých talentů.
Svůj čas trávil s nejvetšími vášněmi:hudbou a sportem.A Řekl si když si bude věřit,že to někam dotáhne.
Později začal zpívat v ulicíh Stratfordu k získání peněz pro jeho matku.
Ve věku 11 let on a matka jeli na jejich dovolenou na Floridu.Justin strávil většinu svého dětství ve Stratfordu.Justin stále věřil v sám sebe a odhadl,že jeho hudební talent by ho mohl zachránit před chudobou.Sám Justin začal shánět peníze aby si mohl koupit svoji vlastní bicí soupravu.Působil ve sklepě jeho babičky "dnem i nocí" a rozvíjel jeho úžasné schopnosti.
Navštěvoval veřejné školy a střední veřejné školy.V červenci 2008 ve věku 14-ti let se Justin přestěhoval do Brookhaven,Atlanta,Georgia (USA),aby oficiálně zahájil svou nahrávající kariéru.
Tenhle kluk není obečejný zpěvák hledající štěstí v hudebním průmyslu,ale:je mimořádně nadaný pěvecky,sportovně a morálně.
Kromě toho se naučil hrát na kytaru která bývala přibližne stejně velká jako on.Také se učil hrát na trubku a klávesy.Bubnovat začal ve 2 letech.Justin je také dobrý tanečník,videa lze najít na youtube.
Kromě toho,že je to velký muzikant Justin miluje také sport.Učinil video ve kterém hraje basket,fotbal,hokej,golf.Také má rád skateboarding.
Justin byl oběven na Youtube Brownem,který kontaktoval rodinu.Justin pak letěl do Atlanty kde hrál pro Ushera.
A i když je Justin známý po celém světě.Nezapoměl na jeho kořeny.Nikdy nezapomenu,kde jsem kdysi byl a odkud jsem,řekl.

-je svobodný
-měl zatím 3 holky
-pod jeho pravým okem je vidět jizva kterou má udělanou bičem
-jeho nejlepší přítel ze Stratfordu je Ryan Butler,který je ve videu one time.
-má psa jménem Sam
-stýská se mu po starých přátelích
-občas trpí migrénou kvůli jeho tvrdé práci
-bude hrát roli při Dívčí škole
-nosí prsten čistoty-znamená, že nebude mít sex před svatbou
-měří 161 cm a váží 43 kg
-bojí se výtahů,protože jednou v jednom uvízl
-Sour Patch Kids je jeho nejoblíbenější cukroví

Sázka

4. dubna 2010 v 21:51 | Veverčičák-Jirka |  zapisníček
:-!
"Chápeš Justine?" stál před tmavovlasým přítelem Cody se založenýma rukama na hrudníku a měl přivřené oči.
"Chápu," odfrkl si Justin a odvrátil od jeho obličeje hlavu. Stejně vyhraje, jako pokaždé.
"Super, máš na to měsíc," poplácal ho ramenu a odcházel se zbytkem party. Justin se nadechnul a rozešel se k poslední lavici, kde seděla osoba, kterou měl za měsíc svést a dostat jí do postele.
"Čau Alexi," opřel se o lavici Justin a sladce se usmál na blonďáčka, který seděl u lavici a hlavu si podepíral dlaněmi.
"Hn?" pohlédl nechápavě na Justina. "Čau, co chceš?" zavrčel.
"Pozvat tě na ramen," dál se usmíval Justin.
"Dík, s tebou ne," odfrkl si Alex a odvrátil od něho hlavu.
"Můžeš si dát kolik misek chceš," zkoušel to dál Justin a sladce na něho mluvil, že by pod tímto hlasem roztálo i to nejzmrzlejší srdce.
Stálo ho to hodně úsilí, ale pod jeho nátlakem povolil a mohl ho tedy pozvat na ramen. Alex spořádal aspoň deset misek a Justin jen kroutil hlavou kam to ta liška dává.
"Dík za oběd," kuňkl Alex, když opouštěli tzv. Ichiraku Ramen.
"Nemáš zač," usmál se tmavovlásek. Zase nastala chvilka ticha. Alexovi mozek nebral, proč ho Justin pozval na ramen ale byl rád, protože se mu už hodně dlouho líbil a vždycky s ním chtěl strávit hezké chvíle, ale pokaždé se jen ve škole poprali místo popovídali.
"Proč jsi to udělal?" zeptal se po chvíli.
"Uvědomil jsem si, že jsem byl k tobě nespravedlivý," pokrčil rameny a pokračoval dále v cestě s rukama vraženýma v kapsách.
"Nespravedlivý?" zastavil se černovlásek a zamrkal překvapením.
"Ano," přitakal Jus, "spíš jsem na tebe žárlil," A je to tady, dámy a pánové! Řekl si v duchu Alex. Tvrďák Justin Bieber se nám přiznal, že na mě žárlil!
"Jo a proč?" nechápal pořád Alex a naklonil hlavu na stranu.
"Na ten tvůj věčný úsměv, na to, jak si z ničeho neděláš hlavu, jak vše bereš optimisticky," začal vyjmenovávat vlastnosti, na které Jus doopravdy žárlil, jen si to neuměl připustit.
Doprovodil černovláska až před jeho byt, kde se s ním rozloučil a odešel domů. Alex, který sotva zabouchl dveře, se sesunul na zem a objal si kolena.
Co si o tom sakra mám myslet? Prolétlo mu hlavou. Proč se tak chová? Mračil se. Dál to ale neřešil a šel si dát horkou koupel.
Mezitím Justin cestou domů přemýšlel, jak dál bude Alexe svádět. Napadlo ho, že by mohl pořád otravovat.
Nakonec ho napadlo několik návrhů. S úsměvem na rtech zabouchl za sebou dveře domu.

****

"Ale mami!" rozčiloval se Cody, když mu matka po několikáté řekla "Ne".
"Ne, Cody, až půjde i Alex, ten usměvavý klučina, tak půjdeš i ty a bez debat!" řekla rázným hlasem.
"Sakra," zahučel Cody a zlostně kopl do kamene před sebou. "Alex na tuhle akci nechce jít, prej se bojí že by se zase zřídil jak posledně," mumlal si pro sebe. Tu mu blikl nápad. Vytáhl z kapsy mobil a vytočil Justinovo číslo.
"Co je Cody?" řekl znuděný hlas v telefonu.
"Hele, máti mě na tu pařbu k tobě nechce pustit, jedině když půjde i Lewis," zavrčel Cody. "Ty máš přece za úkol ho svést, nechceš ho dotáhnout k sobě na tu pařbu?" zaškemral Cody.
"Hm, to bych mohl," přitakal Justin.
"Skvělé, dík, seš kámoš!" zajásal Cody.
"Já vím," smál se Justin a položil mu telefon. Hned se vydal k Alexovi domů. Vesele si pobrukoval jednu písničky, protože mu opravdu přišlo vhod, že má pozvat Alexe k sobě domů na párty.
Ani nemusel zvonit, srazil se s Alexem ve dveřích.
"Ah, Justine, co ty tady?" couvl Alex až bouchl zády o dveře.
"Ahoj Alexi, chtěl jsem tě pozvat k sobě na párty," opřel si ruku těsně vedle jeho hlavy a díval se mu do očí.
"P-párty?" Alex nám začal koktat! Pomyslel si Justin a mírně mu cukli koutky úst v úsměv.
"Ano, ke mně domů, bude tam hodně lidí, dokonce i Selena," mrkl na něho a odtáhl ruku.
"Tak fajn, já příjdu, jen se bojím, abych se moc nestřískal," vzpomínal na poslední párty, kde se ožral jak to hovado že ho Cody a David museli táhnout domů.
"Neboj, já taky moc nepiju, je mi pak špatně," ošil se Justin při představě, že by zase do sebe horem dolem lil absintha.
"Ok, beru, tak já příjdu," mrkl na něho Alex a plácl ho po rameni.
"Vyzvednu si tě v sobotu v osm!" křikl za ním, když ho Alex opouštěl.
"Nemusíš, já trefím!" volal za ním.
Super, už ho mám v hrsti, pořádně ho opiju a pak svedu. Třel si šťastně ruce Sasuke a zamířil zpátky domů aby začal psát seznam, co potřebuje na tu párty koupit, je sice teprve pondělí, ale je lepší být vždycky připravený.

****

Sakra, ten Sasuke mě rozčiluje! Kopl zlostně do kamínku na silnici Alex když mířil na ramen. Nechtěl jsem jít na tu párty, ale když ty jeho oči tak prosili! Zlostně zatřepal hlavou. Je sice rozkošný, ale to neznamená, že se do něho musím hned zamilovat, sakra! Znovu kopl do jiného kamínku.
"Prosím šest misek ramenu," porušil si Alex. Ze vzteku se aspoň pořádně najím, řekl si pro sebe a začal do sebe ládovat první misku, která před ním stála.

****
Nastala sobota a Alex mířil na druhý konec vesnice, na párty k Justinovi. Celý tenhle týden byl poměrně divný. Justin se neustále s ním bavil a dokonce spolu párkrát šli ven!Alex nevěděl proč, ale těšil se, těšil se, až zase uvidí Justina. Ty jeho hnědé oči, tmavé vlasy, se kterými s rád hraje mírný vánek.
Ne, sakra, Alexi, co to s tebou je! Napomínal se a chtěl si už lisknout, protože o Justinovi přemýšlel až moc.
Přišel k Justinovi, zazvonil u dveří.
"Ahoj Alexi!" uvítal ho Justin
a začal ho ve dveřích objímat.
"Ohayo," usmíval se a pověsil si bundu na věšák u dveří a zamířil do obýváku, kde byla párty v plném proudu. Vzal si na stole kelímek s pitím a vmíchal se do víru párty.
Kolem druhé ráno, když už v sobě měl dost alkoholu s posledními lidičkami seděli v kruhu a hráli flašku na pravdu a když někdo odmítal odpovědět, vypil panáka.
Alex byl z nich fakt nejvíce slitej. Justin se tedy o něho postaral a ostatním řekl, ať hrajou dál. Dotáhl ho do ložnice kde ho povalil na postel a začal ho líbat.
"Co to děláš Jus-" chtěl se zeptat Alex, ale Justin ho umlčel polibky.
"V klidu, Alexi, bude se ti to líbit," vášnivě ho políbil a začal mu sundávat tričko a kalhoty. Rukou jemně zavadil o jeho přirození. Alex jen sykl slastí a nechal se vysléct, ale na oplátku svéklal Justina.
"Chci tě, Justine," zašeptal
Alexu, když si ho za zátylek přitáhl pro polibek.
"To se mi líbí," zašeptal nazpátek a jazykem si razil mokrou cestičku k jeho krku, kde nechal pár červených flíčků. Poté zamířil k jedné bradavce, kterou jemně stiskl mezi zuby. Alex se mírně prohnul slastí. A to s černovláskovi líbilo. Jazykem si pohrával s bradavkou a druhou bradavku uspokojoval prsty.
"Jus…" zašeptal Naruto a zajel prsty černovláskovi do vlasů.
(tuta část byla vyškrtnuta ala nic pro malé děti!Děkuji za pochopení!Ámen!)
Ve společném objetí usnuli.
Druhý den ráno se probudil první Justin. Šel do koupelny, kde se vysprchoval a pak s ručníkem okolo pasu šel do kuchyně, aby zavolal Codymu, že výhra je jeho.
"No nazdar," usmíval se u telefonu Justin. "Takže výhra je moje," opřel se rukou o zeď.
"Vážně? Nekecej, tys ho fakt přefikl?" ozval se z telefonu překvapený hlas.
"Jo, vyspal jsem se s ním, teď už ho jen odkopnout." Usmíval se dál Justin a namotával si na prst pramen mokrých vlasů.
"Fajn, tak čau za chvilku u mě," a zavěsil Cody. Justin se protáhl a plácl sebou na sedačku, ze které musel shodit pár drobků od párty, když tu uslyšel prásknutí dveřmi. Vyskočil a běžel se podívat.
Od jeho domu zlostně odcházel Alex. Šlo vidět, že brečí, protože si neustále utíral oči.
"Sakra," sykl Justin. "Tohle jsem nechtěl," bouchl do zdi pěstí a utíkal se převléct.

****

"Jen mě využil!" vztekal se Alex a zlostně stoupal na kopec, na hlavy no prostě na nějaký hlavy..xD. "Ten prevít!" kopl do většího kamínku. Sedl si do trávy nad hlavami a opřel si záda o kmen stromu. "A já mu tak věřil…" slzy se mu spustili proudem. Už je nechtěl skrývat, chtěl, aby všichni věděli, že jedna osoba, pěknej prevít mimochodem mu zlomil srdce.
"Ty hajzle!" snažil se ze sebe vyřvat vztek, bolest, bezmoc, ale nešlo to. Přitáhl si kolena k tělu, obejmul je rukama a čelo si položil na kolena.
"Měl jsem čekat, že to bude nějaká sázka, když se najednou z ničeho nic ke mně začal hlásit a bavit se ,se mnou." Pohupoval se mírně dopředu dozadu, čímž se uklidňoval.
"Jenže já debil se zamiloval!" uslzenými kukadly koukal na vesnici, kterou miloval. Vstal a šel na kraj hlav, aby se mohl podívat pořádně na vesnici.
"Tam dole…" zamyslel se, "tam dole je někdo, na kom mi záleželo, jenže on si jen hrál…"
"Nehrál," ozvalo se mi za zády. Černovlásek sebou škubl a otřel si hřbetem ruky uslzené oči. "Myslel jsem to vážně…" přistoupil k němu blíže Justin a chtěl o obejmout, ale Alex jeho objetí odmítl.
"Jo? A Proč jsi mluvil o nějaké sázce, hm?" vztekle se na něho černovlásek podíval. Justin si jen povzdechl.
"Protože to ze začátku byla sázka, ale já se do tebe postupně zamiloval," povzdechl si Justin a přistoupil blíže k Alexovi.
"To ti mám jako věřit jo?" odfrkl si zlostně Alex.
"Ano, jak ti to mám dát najevo?" začínal být zoufalý prevít.
"Třeba takto," přistoupil k němu Alex, chytil jeho tváře do dlaní a políbil ho. Justin využil situace a dravě se jazykem dostal do jeho úst. Dráždil jeho jazyk, navzájem se provokovali.
"Alexi, věř mi, prosím," opřel si čelo o jeho a díval se mu do očí. Alex ztuhl, když cítil jeho dech na své kůži.
"Proč ti mám věřit?" povzdechl si.
"Protože mě miluješ, a já tebe," pohladil ho po vlasech.
"Tak mi to sakra nějak dokaž!" byl opravdu naštvaný Alex, sám v sobě měl zmatek. Jedna půlka mysli mu říkala, ať se mu vrhne okolo krku a nepustí ho a druhá zase, že mu nemá věřit.
"Tak pojď," chytil ho za zápěstí a vlekl ho ke Codymu domů.
"Čáááu Justine!" zvolal Cody, když si ho všiml. "Jdeš
si pro cenu?" šibalsky se usmíval.
"Tu cenu si strč někam!" zavrčel Justin. Cody si až teprve teď všimnul, že za sebou táhne Alexe.
"Co ten tu chce?" zvedl obočí a mírně zavrčel.
"Hele Cody, já ti na tu tvou sázku seru, nechci o něho přijít," přivřel oči.
"Přijít? Cože? Neříkej, ty ses zabouchl!" dostal záchvat smíchu. "Tak jestli je to tak jak říkáš, tak to musíš opustit naší partu, my tu zamilovaný debily nechceme," založil si vážně ruce na hrudníku.
"Fajn, odcházím, odházím z party," položil mu na stůl přívěšek party a nůž, co dostal při vstupu.
"Ty to myslíš jako vážně Justine?" byl překvapený.
"Ano, nehodlám kvůli vám přijít o někoho, kdo je mi blízký!" šlehl po něm pohledem. "Pojď Alexi, odcházíme," řekl černovláskovi a ten za ním jak věrný pejsek šel s překvapeným výrazem.
"T-tys to myslel vážně?" zastavil ho po chvíli Alex. "P-proč?"
"Proč?" podíval se na něho smutně Justin, "proč? Sakra Alexi, ty seš asi natvrdlej nebo já nevím, ale tobě tohle jako důkaz nestačí, že tě doopravdy miluju?" chytil ho za ramena a podíval se mu pořádně do očí. Alex sklonil hlavu.
"Stačí, ale já… nechápu to…"
"Nechápeš, proč tě miluju?" Alex přikývl. "Ty blázinku," zvedl mu prstem bradu. "Miluju ten pohled do krásných očí, miluju tvůj úsměv, který se nikdy neztratí z tvé nádherné tváře…tvou povahu, tu veselost, radost, jak si nic z ničeho neděláš, to na tobě miluju, ale úplně nejvíce miluju, tebe, jak se ke mně chováš…" vyčerpávající proslov. Alexovi začali téct slzy. "Snad kvůli mně nebudeš brečet?" byl ještě víc zoufalejší Jus.
"Ah Justine!" vrhl se mu okolo krku. "Taky tě miluju, strašně moc, moc a moc," šeptal mu do ucha a slzy mu neustále tekli po tvářích.Justin si radostně Alexe k sobě přitáhl.
"To jsem rád, že mi věříš," a líbl ho do vlasů. Najednou se ozvalo kručení v břiše. "Musíš mít hlad, pojď, půjdeme na ramen," chytil Alexe zamilovaně za ruku a už si to společně štrádovali na jídlo….

Love is my girlfriend 2

4. dubna 2010 v 20:12 | jean-grey |  Moje povídky na přání


Love is my girlfriend 2Už uběhlo od znovuzrození od vztahu Elizy a Justina měsíc. Dopisovaly jsi , volali apod. ale nikdo netušil že se chystá do školy kde naše milovaná partička chodí. Justin pozval Elizu do Kanady a ta se ho zeptala jestli může vzít i svoje kamarády a on řekl že může klidně, tak Eliza to šla oznámit svým kamarádům a ty měly radost že se zase kouknou do Kanady a poznají jak to chodí u nich v Kanadě ve škole.
Jako v minulej povídce tak i teď jeli do Kanady lodí se jmeném
MegaFhotix když dorazili do Kanady u cíle na ně čekal Justin když ho Eliza uviděla jelikož se neviděli dlouhou dobu Eliza okamžitě jako první vyskočila z lodi a útíkala
k Justinovi do náruče a povídá při běhu k němu,, Justine mě se tak strašně moc stejskalo doufám že tobě taky, já tě tak moc ráda vidim'' A Justin když jí uvidí okamžitě se taky rozběhne k ní do náruče a při běhu řve,, Eli jsi to ty já bysem tě nepoznal no to víš že jo až moc se mi stejskalo už jsem se moc na tebe těšil moc si mi chyběla taky tě moc rád vidim''
Už doběhli k sobě a dali si strašně moc velkou pusu taky museli když se moc dlouho neviděli, a šli do hotelu kterej nese název
Lovelles
tak se tam ubytovali a šli k moři se koupat holky jako vždy se opalují a kluci no ty skočili do moře samozřejmě tam táhly i holky ale najednou Jane vstala a šla za nima i Eliza se nechala přemluvit taky tak šla taky do vody. 
Když Justin přišel do třídy divil se že tam Eliza a její kamarádi nejsou, a doufal že dorazí tak jí drží místo a jejím kamarádům samozřejmě taky když zazvonilo Eliza,Jane,Harry,Jirka nebyli nikde k nalezení, najednou přišla do třídy jejich třídní učitelka a sebou táhla nový žáky a povídá,, Tak děti tohle budou naši noví spolužáci a žáci, jejich jména jsou: Eliza, Jane,Jirka a Harry.
A Nikam si sednite ať můžeme začít vyučování a Justin vykřiknul,, Elizo sedni si ke mně a Jane Jirka a Harry kamkoliv před nás'' A paní učitelka odpověděla,,Tak dobře sednite si jak povídá Justin, a Justine ty se nejprve přihláš a až tě vyvolám tak to řekni ano????'' A Justin odpověděl,,Ano paní učitelko, promiň te ale já měl takovou radost že jsem to nemohl vydržet.
O přestávce Justin šel první na chodbu za dveře a čekal za nima až vyjde ze třídy Eliza už vycházela a on jí skočil na záda jako překvápení a vykřikl,, Elizo to je dobře že budeš chodit sem do školy i tvojí kamarádi to je prostě bomba'' a Eliza odpověděla,, Uf to jsem se lekla jsem ráda že budu chodit do stejný školy když tam chodíš ty'' Samozřejmě skončily v posteli musí si to užít když se tak dlouho neviděli slyšeli se přes mobil atd aby si to tam užily a taky že užily. Harry se setkal s Miley Cyrus se svojí oblíbenkýní do který je zamilovaný taky s ní skončil v posteli. A Jirka a Jane??????????????????????????????? TY si daly tak velkou pusu že je paní učitelka dala k sobě aby spolu seděli. A to jim udělalo radost
Samozřejmě bude i 3.díl a očem bude?????????? Jednoduchý: BUde to trošku smutný ale nakonec to skončí jako vždy Happy The End.
A tuten díl ještě neni u konce ještě chybí Happy THe ENd
Eliza a Justin si dali hubičku,Harry a MIley si dali hubičku a JIrka a JAne si dali hubičku
HAPPY THE END A TĚŠTE SE NA 3.DÍL JIŽ BRZY NA WWW.JEAN-GREY.BLOG.CZ


Štěstí v neštěstí

4. dubna 2010 v 16:41 | Eliza_Uchiha |  zapisníček
:)
Obyčejný život. Obyčejné dívky. Ranní hygiena,škola oběd a snění.
Sny jsou pro každou dívku snad nejdůležitější.
,,Seleno!No tak Seleno!"Probudí jí Demi její kamarádka a vlastně si spolusedící v lavici.
,,Co je?"Vyjekne a ani si neuvědomila že zrovna je škola a mají třídní učitelku. Ta ji jen zkoumala pohledem a sedla jsi na židli. ,,Dnes o 15.00 vás čekám v kabinetě slečno Gomezová!"Zašklebí se.,,Zatracená učitelka!"Zavrčí a jde si pro papírek s poškolou.
Akorát zvoní na konec hodiny a tak se nemusí namáhat že vnímá učivo.
,,Už zase po škole!No to je snad nemožný!"Bouchne s učebnicemi zeměpisu.
,,Ale no tak ještě sis nezvykla?Někdo jako ty by si už mohl zvyknout."Zašklebila se Claudie.
,,Bla,bla,blá.."Napodobuje Sel její pisklavý hlas. Ta se jen urazí a dál se vybavuje o nejnovějších drbech. ,,No ještě že se to nedozví rodiče."Oddechla jsi po chvíli.
,,Prosim tě a co doma říkáš?Že jsi pomáhala školníkovi lovit křečky???"Zasmála se Demi. A podala Seleně pár plakátů co má lepit po školních chodbách. ,,A co že to lepíme na stěny?"Podívala se na jeden již z přilepených plakátů. ,,To jsem ti neřekla?"Koktala Demi. Pak se plácla do čela. ,,Já jsem ale cvok!"Zasměje se. ,,Je to velká věc,něco jako diskotéka na střední škole.Jídlo,pití,hudba,tanec…a kluci."Mrkne na Sel. Ta se jako na povel zahihňá.
,,Jasný až budeme mít kocovinu tak nás tahat domů nebudu jasný?"Zasměje se.
,,Co máme další hodinu?"Zeptá se Selena Zacka jejího kamaráda.
,,Dějepis s paní Backerovou."Odpoví ,,bereme náboženství"sklesne.
,,Jasný a ty ses neučil protože jsi poslouchal mp3.Je mi to jasný."Poplácá ho po zádech a jde si připravit na hodinu.
,,Nyní se blíží Velikonoce a sním tradice spojené s náboženstvím!"Přistoupí paní Backerová.
,,Ale než začneme přivítejte nového studenta naší střední školy!"Skoro září jako pouliční lampa.,,Á kde je?"Zvedne ruku Demi. Totálně vykolejená. ,,Justine můžeš!"Houkla učitelka a do třídy vešel velice pohledný mladík víc jak 16mu rozhodně nebylo. Hnědé,nakrátko střižené vlasy tak i hnědé čokoládové oči. Kdyby to nebyla třída ale zvěřinec všichni by zařvali KAWAI nebo CUTE! On se jen nervózně usmál a zapadl do lavice. Pak se začala probírat zadaná látka. Hodina skončila a nikdo se nestačil ani nadechnout. Všichni se sešli u nováčka. Který mile rád odpovídal. Tu o přestávce přivítala Justina jeho nová třídní učitelka. Justin se trochu ošil. Vypadala jako vrána! ,,Krá,krá…!"Tlemil se v duchu Justin. Ale úsměv se přenesl jaksi do reality a za to schytal poškolu kvůli tomu že prý se smál! No jo no škola základ života. Dějepis byl 2x takže už to brali jakoby konec. Po škole šli všichni do šatny a pak tradá domů. Teda no všichni zrovna né no.
Oba seděli v lavici a oba mlčeli jako ryby.
Naštěstí byla učitelka omámená nějakou omamnou látkou a tajen vystřihávali něco na Dance start neboli na tu oslavu co měla bejt ve škole.

,,Kruci…!"Křikla Selena když se ji zasekly nůžky a ne je oddělit od papíru.
,,Ukaž…"Přišel k ní Justin a opatrně,aby neponičil papír nůžky vytáhl. Pak čirou náhodou se stalo to samé jemu.(živoucí náhoda vám říkám!)
Pak když jim trest skončil , místo toho , aby se rozešli domů šli do parku.
Povídali jsi a ještě doprovodil Selenu domů. Rozešel se sní přátelsky i s přátelskou pusou na tvář.
Justin se rozešel domů kde Seleně napsal sms. Selena si ji přečetla a začala se červenat. Druhého dne vešli do školy né jako pouhý přátele ale jako pár. Claudie pukla vzteky,
Demi se povedla party a paní vránu zavřeli za držení drog.
Děkuji za přečtení a dobrou noc!

Love is my girlfriend-for Eliza_Uchiha

3. dubna 2010 v 21:40 | Veverčičák-Jirka |  zapisníček
Love is my girlfriend
4 přátele jsou přes víkend v Jirkově chatce. Otevřou se dveře a dovnitř vstoupí Jirka.
,,Elizo!Přinesl jsem ti ten časopis!" Rozkřičí se na celou chatu. ,,Jupíííííííííí!" Zavýská a vytrhne Jirkovi časopis z ruky. ,,Bravo jak jsi chtěla." Začal se chovat ledově jako vždy.
,,Ale di ty romantiku!" Zasměje se Harry a šťouchne ho do ramene.,,Kluci mlčte neslyším rádio!" Zavrčí Jana. Mimochodem , Jirkova holka. Prostě crazy partička široko daleko.
,,Máte možnost vyhrát 4 lupeny do Ameriky mimochodem blízko Kanady. Je to snadné zodpovědět soutěžní otázku: Kdy se narodil zpěvák Justin Bieber?" Eliza zbystří.
,,Lidi jdu volat máme možnost jít do…"Vyhrkne. ,,My víme tak volej než zavolá jiná vačičanda!" Mrkne na ni Jirka a sedne si ke stolu vedle Jany. Eliza jde přímo a k telefonu a vytáčí telefonní číslo. ,,Halo,halo kdopak se nám dovolal?"Ozve se z telefonu tak i z rádia.
Eliza se zakření což ten v rádiu rozhodně vidět nemohl. ,,Tady je Eliza Uchiha."Řekne tim svým veselím hlasem.,,Dobře Eli tak jaká je odpověď?"
,,1.3.1994 je mu 16."Řekne a celá se ošije.,,Výborně."Řekne totálně vykolejený Mareš.
,,A věděla bys kde?"Zeptá se. ,,On mě snad zkouší!"Zavrčím v duchu. Lidi v chatce na ni koukají a tají dech. ,,No…v Kanadě?"Její odpověď zní spíše jako otázka.,,Dobře víš toho děvče víc než já.Takže vyhráváš 4 lístky do Ameriky.Víš s kým pojedeš?"
,,Jo s mojí partou dohromady jsme totiž akorát 4."Zasměje se a konečně se uvolní.
,,Dobře tak si to tam užijte a nezavěšuj!"Vyhrkne a zavěsí.Eliza se jen za šklebí a za chvíli řekne adresu kam se mají ty vyhrané papíry dostat.
Za dva dny měly jet autobusem do Francie k přístavu.A pak tradá lodí do Severní Ameriky.
,,Lodí,proč né letadlem kruci!"Zavrčí Eliza.,,No lepší než nikam a trčet pořád na místě!"
Odpověděl jí Harry a jeho myšlenky se rozutekly někam nahoru ke hvězdám. Přesněji k Miley Cyrus jak chcete. ,,Já nenávidím vodu!"Vyprskne. ,,Mám nejspíš mořskou nemoc." Zašeptá a rychle se žene do kajuty kterou má společně
Janou. ,,Je ti líp?"Strachovala se o ni Jana.
,,Oki jen kde mám mp3?Hernajs já ji snad zapomněla!"Vyhrkne. Voda nevoda už ji hledá i u svoji spolubydlící. ,,Na , pujč si mojí." Nabídne ji svojí. ,,A máš tam nějaký písničky toho…"Zapomněla na svého oblíbence kterého by nevyměnila ani už neví za co.
,,Jasný je tam všechno pro tvoje uši." Kývne. Eliza se svalí na postel a do uší dá mp3.
Plavba trvala tak 3 dny. Pak konečně dorazili do přístavu. ,,Čerstvý vzduch!"Vyjekla Eliza zavěšená na krku svého kamaráda. ,,Udusíš mě El!"Začal se dusit Harry.
,,Elizo!"Okřikne ji Jirka a přitáhne si Janu blíž k sobě když po ní koukali nějaký kluci kteří koukali na loď MegaPhonix. ,,Vítejte!Já jsem Edmund a budu váš průvodce.Budete ubytováni v hotelu Lovelles!Nyní mě následujte."Kývl a ukázal jim limuzínu. ,,Páni to je luxus." Vydechla Eliza. Nastoupili do limuzíny a vydali se po městě. Jirka otevřel okno a vytáhl foťák. Nebyl by to on , kdyby si ty zážitky nevyfotil! Jana se rozhlížela po limuzíně,Harry těkal očima na display mobilu který byl mimochodem dotykový a Eliza jsi četla fantasy literaturu ala Narnie. ,,Jak pořád můžeš číst?"Povzdechl jsi Harry.
,,A jak pořád můžeš čučet na svůj mobil?Hm????"Vyprskla a dál ho nevnímala.
Když dorazili před hotel museli hvízdnout. Edmund se jen rozpačitě usmál a srovnal brýle.
,,Vítejte v hotelu Lovelles který je rájem všech pop stár a nyní i vás mládeži."Zamumlal
a něco řekl anglicky chlapcům ti poslechli a odnesli zavazadla ho hotelu.
,,Pop stár?"Zamrkal Harry a okamžitě se začal vyptávat: Kdo,kde,kdy?do kdy?
,,Chlapče jsou tu Aninině a pokud is nedáte pozor můžete skončit ve vězení."Upozornil je. Ale pro Harryho každá rada drahá.
,,Tady máte klíče chlapci zvlášť , holky zvlášť tak kdybyste něco potřebovali jsem na recepci."Řekne a odejde. Oni jedou výtahem do svých pokojů kde jsou zavazadla. Vybalí si,
a vystřídají se v koupelně. Eliza je v posteli a čte , Jana kouká na Simpsonovi.
Harry volá bráchovi co se stalo a jaký je to skvělí mít v celebritách jasno,Jirka je rozvalený na
Posteli ruce za záda a usmívá se jak se to povedlo.
Po velice skromné večeři ulehli k spánku. Ráno se všichni sešli ve společenské místnosti na snídani. Eliza zase držela v ruce knihu a druhou měla namazaný rohlík s máslem.
,,A prej že já jsem knihomil koukněte se na ni!"Zachmuří se Harry.
,,No co prosim tě! Jednou jí to zase přejde jen počkej." Řekl a ukousl si chleba s nutelou.
,,Když všichni se pomalu rozešli tak se Eliza , začtená do knihy , se zvedla a chtěla do svého pokoje.Jaksi ale nezvládla schody a sletěla na někoho živého. ,,I am sorry!"Vyjekla okamžitě anglicky. Pak pomohla dotyčnému vstát sebrala knihu ze země a konečně se ráčila podívat na toho koho nechtěně zavalila. Skoro omdlela když zjistila že srazila Justina. Kdyby tady byli novináři to by byl trapas!Pomyslela jsi. (protože jsou v Americe bych měl psát anglicky ale co už)
Už chtěla vyhrknout další omluvu. Ale jaksi byla zaskočená že se on ujal slova.
,,Nejsi zraněná? Nedával jsem pozor."Usmál se. Ona jen koukala a snažila říct aspoň něco.
,,V pořádku jsem v pořádku ale já jsem nedávala pozor. Mohu to nějak vynahradit?"Vykoktala ze sebe.
On jen zavrtěl hlavou,z kapsy vytáhl papír a odněkud tužku něco tam načmáral a dal jí to do volné ruky. Pak zamávl a odešel směrem k východu.
Eliza už knihu neotevřela a se vší rychlostí běžela k sobě do pokoje. Otevřela papír(zmuchlaný)
Bylo tam číslo,pokoje tak i mobilní+podpis.
,,Jani díky bohu!To neuvěříš co se mi stalo!"Celá nadšená Janu obejmula.
,,CO povídej!"Vybídla ji k hovoru. Eliza ji vše vysvětlila a ukázala důkaz že jsi to nevymýšlí.
,,Páni ty máš kliku,Harry venku potkal Miley Cyrus a snažil se ji oslovit a nakonec z toho vyšel trapas."Zasmála se nad vzpomínku na Harry balí Miley.
,,Ha,ha,ha škoda že jsem u toho nebyla!"Celá vysmátá pak usnula. Jana
se potichu vypařila
ke klukům a vše jim řekla. Ti jen valily oči jeden na druhého. Pak se jen usmáli a hodlali zjistit co má pak celebrita za lubem.
Ráno měla Eliza dopis že se má vyspat že odešli na nějakou slavnost. ,,A zase beze mě!" Zavrčela.A oblékla se.Pak se šla nasnídat tedy chtěla se nasnídat.
Náhodou potkala Justina který ji navrhl že by mohli jít na snídani spolu. Kývla na souhlas a zanedlouho už byli u stolu a jedli.Koho by to překvapilo celé odpoledne strávili společně. Smály se, povídali si a dělali různé kousky a dozvěděli se toho o sobě víc než Eliza s někým jiným. Její přátelé se ještě nevrátili a tak ještě blbli lechtali se a smály se u toho.
Ale jaksi se jim to vymklo z ruky jelikož
místo lechtání nastalo líbání.(velice zvláštní já už z toho blbnu). Něžné polibky se oplácely že by je ani největší romantik nedokázal spočítat.
Přesunuli se na postel kde společně usnuli.
K večeru když se Justin probudil. Eliza ještě spala. Oblékl jsi triko. Pohladil jí po vlasech a odešel. Dřív než přijdou nějaké dotěrné fanynky.
Jana dorazila pozdě večer. Když jsi všimla Eliziného blaženého výrazu ve tváři ani se nenamáhala a vzbudila ji. ,,Hej co?"Zívla Eliza a znuděně zkoumala Janin zvědavý pohled.
,,Tak , kdo tu byl?!?" Zeptala se a třásla s Elizou ze strany na stranu.

povídka pro Elizu

3. dubna 2010 v 20:57 | jean-grey |  Moje povídky na přání
Love is my girlfriend
Ráno se čtyři kámoši ze školy sejdou v Jirkově chatě.,,Eli přinesl jsem ti ten časopis!''Zakřičel na Eli
Eliza se posadila a otevřela časopis s názvem Bravo a jak listuje a listuje narazí na stránku kde se hraje pro 4.osoby na zájezd do Kanady. Tak Eli to úkázala svým přátelům a ty se schodly tak Eliza zavolala do Evropy 2 a ten Pan kterej vysílá v tom radiu říká:,, Dobrý den kdo tam'' a Eliza odpovídá:,, Dobrý den tady je Eliza Mašková volám k vám proto protože jsem dostala spíš mi přišel časopis a tam jsem si přečetla že rozdáváte lístky pro 4.osoby do Kanady a já bysem je chtěla. Rádio:,, Dobře ale musíte mi zodpovědět jednu otázku a máte lístky'' A jakou:,, rádio:,, Jste připravená?? Eliza:,, Ano jsem'' Tak otázka je:,, Kdy se narodil zpěvák Justin Bieber??'' A Eli odpovídá:,,1.3.1994?? A rádio řeklo:,, Výborně vyhráváte zájezd do Kanady naschledanou!'' A Eliza řekla:,,MOc děkuju júpí naschledanou'' Eli to řekla přátelům a ty byly strašně moc šťastný.
Druhý den všichni čtyři nastoupily do lodi která se jmenuje MegaFhotix tak tam nastoupili a vyjeli po moři, jeli a jeli až přijeli k hotelu s názvem ářčáářLovelles ubytovavali se a šli do pokoje, Eliza a Jane bydleli v pokoji spolu a Jirka s Harrym bydleli spolu v pokoji. Když Eliza šla po chodbě šel proti ní Justin Bieber kterej byl taky ubytován v tomhle hotelu už se k sobě přibližovali až do sebe narazili,Elča říká:,, Elča odpovída ,,Promin nerada kdo jsi?"A Justin povídá:,,Ahoj to nic já jsem Justin Bieber moc mě těší a kdo jsi ty???'', Eliza odpovídá:,, Já jsem Eliza Uchiha''
A tak se Eliza setkala s Justinem od tý doby se setkávaj. Chodí spolu na snídaně k moři atd, jako správný pár. Její přátelé si myslí že už je nemá ráda a že má radši toho zpěváka Justina a že se jim vyhýbá.
A tak se o ní začali bát postupně jí začaly pronásledovat tajně. Eliza a Justin se večer tájně scházejí u Justina v pokoji když všichni spí. Líbají se tam u Justina v pokoji a všechno co můžou dělat. Dokonce i tam Eliza přespí, ale to je jasný. Jedno ráno když se Eliza probudila Justin už byl pryč tak ho všude hledala a nemohla ho najít ptala se i přátel jestli ho neviděli,ty samozřejmě řekli že ne tak Eliza šla ven a tam ho taky hledala a samozřejmě že ho našla ale ne samotnýho našla ho s nějakou holkou a to si představ te on tej holce Selena se jmenovala on jí dokonce dal před Elizou hubičku to samozřejmě Eliza nemohla vydržet a okamžitě se na Selenu vrhla nejdřív samozřejmě na Justina, Justinovi dala facku a fakt velkou a potom se vrhla už na Selenu a už to začíná
Eliza Seleně řve do ucha,,Ty ty blbko nech Justina na pokoji je můj ne tvůj''A Justin se vrhne na Elizu a ten jí řve do ucha,, Elizo nech Selenu na pokoji je ti to jasný, nech jí na pokoji neni to blbka má nějaký jméno'' A Eliza nechá Selenu na pokoji sleze s ní a uvalují jednu a to taky Justinovi,potom tam přijde Jirka a zmlátí Justina spolu s Elizou a proč ho Jirka zmlátí protože Justin nemá právo si tahat s jinou holkou, protože Eliza v něm má důvěru Pak šla za přáteléma a všechno jim vysvětlila jak to bylo asi takhle jim to vysvětlovala aby jí pochopili,, Ahoj já asi vám musim něco vysvětlit co tak jo, bylo to jinak než to vypadalo chtěla jsem si užít když jsme sem vyhráli lístky taky vim že jsem s váma stravila mnoho málo času a místo toho jsem byla pořád s Justinem a chtěla bysem vám to nějak vyhradit pokud mi dáte ještě jednu možnost vám to dokázat že jsem se nezměnila a jsem to pořát já pořád ta váše Eliza mám vás nejradši než Justina . A Jirka řekl,, My jsme si mysleli že jsi nás vyměnila za JUstina a že už nás nemáš nejradši'' A ona odpověděla,,Jak vás tohle mohlo nápadnout to nechápu'' A Jane k ní přišla a povídá jí,, Já jsem si to taky myslela i ostatní ale my všichni tě máme nej nej nejradši i když si udělala chybu ale to každej dělá chyby a dáváme ti ještě jednu možnost dokázat to že i ty nás a to víš že jo že si vyrazíme'' A Eliza odpověděla,, Moc vám děkuju to neboj te budu s váma trávit strašně moc času budeme chodit k moři, budeme spolu chodit na snídaně prostě všude až dokonce naší dovolený a až budeme doma to si pište to doma uvidíte že jsem se nezměnila a mockrát vám to vyhradim tady i doma v Českej Republice. A tak to skončilo jak jinak než skvěle to co Eliza říkala že jim všechno vynahradí v českej republice to se opravdu stalo trávila s nima mnoho času a to je dobře,Eliza ležela v pokoji protože se jí strašně stejskalo po Justinovi a ostatní byly venku. Ale najednou před jejim barákem zastavila limuzína a z ní vystoupil JUstin a odešel rovnou k Elize do pokoje zaťukal a povídá,, Ahoj Elizo poslouchej mě potřebju ti něco vysvětlit všechno co se mezi náma stalo ze záčatku to bylo nádherný ale na konci se to trošku pokazilo ale já tě mám moc rád chci bejt s tebou odkopnul sem Selenu, protože chci bejt s tebou'' A Eliza mu odpovídá,, A já myslela že spolu něco máte víš co já tě mám taky ráda, taky chci bejt s tebou tak co začneme od znova????????????'' A Justin povídá,, Rozhodně''
A tak si dali pusu a velkou.A Tak to skončilo Happy konec The endBleskovka č.0.1

3. dubna 2010 v 17:52 | Eliza_Uchiha |  Soutěže
6+*
1.Ahojtě

2.jak je?jak se daří?

3.co škola?!?

4.co říkáš na můj výtvor??xD

5.nej herečka/zpěvačka?

6.herec/zpěvák

7.co na diplom?

8.co říkáš na blog?

9.děs co?

10.chceš tu psaní?jako povídky?

11.Bye bye!

Bere se 5 prvních a 1 poslední!

Helping Haiti-song

3. dubna 2010 v 15:22 | Veverčičák-Jirka |  videa

Na pomoc Haiti přispěchali ty největší hvězdy současné pop-music: Mariah Carey, Jon Bon Jovi, Robbie Williams, Kylie, Rod Stewart, Leona Lewis, Alexandra Burke, Miley Cyrus, Take That, Joe McElderry, Cheryl Cole, JLS, Mika, Michael Bublé, James Blunt, James Morrison, Susan Boyle a Westlife. Ti všichni se podíleli na nahrávání coververze dnes již klasického hitu R.E.M. Everybody Hurts.

pokoj č. 13

2. dubna 2010 v 21:15 | jean-grey |  zapisníček
ářčáář
Viborg je město v Denmark. Je staré město, ale to má jen pár starých budov.A velký požár zničil většinu starého města v roce 1726.
Pan Anderson psal knihu o historii Denmark.On šel do Viborg v 1891. Chtěl studovat historii města. Zůstal ve starých budovách v Viborg-Golden Lion Inn. Hostinec byl téměř 350 let. Anderson požádala hostinského o to velké room.The pronajímatel Zlatého lva mu ukázal dva pokoje-pokoje číslo 12 a číslo pokoje 14. Tam byly tři velká okna v každém pokoji. Windows se podíval na ulici. Anderson si vybral pokoj číslo 12.
Ve večerních hodinách, Anderson šel dolů na večeři. Viděl tabuli. Jména všech hostů byla napsána na tabuli. Anderson viděl, že hostinec byl plný. Nebyly zjištěny žádné prázdné místnosti. Anderson si všiml, že tam nebyl žádný prostor 13. Třináct je nešťastné číslo. Mnozí lidé nechtějí zůstat v místnosti čarodějnice nešťastné číslo Anderson šla nahoru do postele, snažil se odemknout dveře. Nešlo otevřít. Pak si všiml, že udělal chybu. Bylo to špatné místnosti.Číslo na dveře číslo 13. Slyšel, jak se někdo pohybuje uvnitř místnosti. 'Je mi líto,' řekl a šel ke dveřím pokoje číslo 12. Možná zaměstnanců spát v místnosti 13, Anderson si. On se rozhodl požádat pronajímatele o tom druhý den.
ářčáář
Anderson zapálil ropu-lampy a rozhlédl se. Pokoj číslo 12 se podíval do menších lamp. Anderson byl unavený. On šel do postele. V dopoledních hodinách, Anderson wen na radnici. Chtěl studovat města záznamy byly z šestnáctého století. Tam byly některé dopisy od biskupa Viborg, ze dne 1560. Biskup vlastnil tři nebo čtyři domy ve městě. Měl pronajala dům, aby muž jménem Nicolas Francken. Měšťané z Viborg nelíbil Nicolas Francken. Někteří lidé psal biskupovi říci, že Francken byl špatný člověk. Říkali, že Francken byl kouzelník. Chtěli Francken opustit město. Biskup řekl, že Nicolas Francken udělal nic špatného. Nevěřil, že Francken byl kouzelník. Je načase, aby se radnice uzavřít. Jak Anderson odcházel, městský písař s ním mluvil. 'Vidím, že jste se čtení o biskupa a Nicolas Francken,' řekl úředník. 'Mám zájem o ně. Ale já nevím, kde Francken žil. Mnoho z města záznamů byly spáleny ve velkém požáru 1726 '. Anderson poděkoval úředníka a vrátil se do Zlatého lva. Chtěl se zeptat pronajímateli o pokoji číslo 13, ale hostinský byl zaneprázdněn. Anderson šla nahoru a zastavila se před dveřmi číslo 13. Slyšel, jak někdo uvnitř místnosti. Osoba se procházel kolem, a mluvit v cizím hlasem. Anderson odešel do svého pokoje. On rozhodl, že číslo 12 je příliš malý.

On se rozhodl požádat pronajímatele o velké místnosti.Také, on byl naštvaný, protože jeho kufr chybí
Také světlo z místnosti 13 byla červená. Světlo bylo barvu krve. Anderson otevřel okno a vystrčil hlavu ven. Snažil se vidět osobu, ve vedlejším pokoji. Viděl rukáv dlouhý, bílý plášť-to bylo všechno. Osoba na pokoji 13 náhle se vzdálil od okna. Červené světlo zhaslo. Anderson dokončil jeho cigaretu. Nechal popelníku na okně-římsu. Pak se ukázalo, lampu a šel do postele. Druhý den ráno, služebná přinesla horkou vodu do místnosti. Anderson se probudil a vzpomněl jeho kufr. 'Kde je můj kufr, prosím?' zeptal se. Služka se zasmál a ukázal. Kufr byl na stolku vedle zdi. Bylo to přesně tam, kde Anderson opustil ji. Všiml si další podivná věc. Jeho popelník byl na střední okno-parapet. Jasně si pamatoval kouření cigarety na konci okna-next na číslo 13. Skončil oblékání a rozhodl se navštívit svého souseda.