Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Prosinec 2009

přihláška do Anti Clubu Harry.J.Potterovský

31. prosince 2009 v 18:08 | jean-grey |  zapisníček

Pokud chcete a zlobíte se na někoho a nenávidíte ho tak neváhej te a přihlášte se do Anti Clubu Harry.J.Potterovský

Stačí jenom abysme vyplnili ´přihlášku do komentářu a jste tam

1.Jméno 4.Muž,Žena

2.Příjmení 5.Proč Harryho J.Potterovskýho nesnášíte.

3.Kolik je ti let 6.znám/neznám
fotky

28. prosince 2009 v 10:01 | jean-grey |  Miro Šmajda
neni hezkej???:D

Miro Šmajda

28. prosince 2009 v 9:56 | jean-grey |  Miro Šmajda
MIRO ŠMAJDA
http://img.osobnosti.cz/foto-mobil/miroslav-smajda/miroslav-smajda.jpg [foto]
Povolání: Zpěvák, kytarista
Dat. nar.: 27.11.1988
Místo nar.: Košice, Československo

Životopis

Miro se narodil v Košicích. Chodí na Technickou univerzitu. Jeho maminka je Češka a jeho otec je Slovák. Jeho rodiče se, ale po nějaké době rozvedli "Bylo to těžké, ale už je to za námi," tvrdí Šmajda. "Bylo mi moc líto, když táta odešel. Pořád se hádali, což možná bylo tím, že jsou oba jiné národnosti. Ale čas všechno zahojil a dnes se s taťkou pravidelně stýkám," dodává Míra, jenž po rozvodu rodičů zůstal v péči své matky.

Povídka pro Jirku

22. prosince 2009 v 18:59 | jean-grey |  Moje povídky na přání
Sen nebo realita
Jednoho dne si psala Jana s Jessi nevlastní sestrou Harryho,Jessi a Jana jsou ty nejlepší kamarádky na světě,tak si psaly a Jessi Janě poslala fotku fakt lowe kluka je to Harryho kamarád.A tak se Jana zamilovala když si psala s Kasai všechno jí řekla že je zamilovaná do toho kluka kterej se jmenuje Jirka ale nikdo mu říká Jiříček,Jessi taky dala Janě icq na toho lowe kluka.Když byla noc a Jana se úkládala k spánku tak si říká:,, Je to sen nebo realita???:,,Druhého dne když si zapla Jana svoje icq objevil se tam zázrak byl tam online na icq kluk jménem Jirka tak mu okamžitě napsala,ale potom se ho zeptala jestli s ní nechce chodit a on jí odepsal:,,No můžeme to zkusit:,,Tak už spolu chodí dva týdny Harry je na Jirku nasranej asi proto že chodí s jeho bývalou holkou.

Avatar?O_oKecy jsou to duchovéXD

21. prosince 2009 v 20:46 | jane-sasi |  ostatní
Hehe :D Noo,takže k dnešnímu dni..Byli jsme dneska v kině-ono se to ani kino snad nejmenuje xD-a tam se čuměli na nějaký film "Avatar"..Pokud se chcete unudit k smrti,doporučuji vřele tento film zhlédnout XD Úplnáá kravina to byla :D Tam byl rpostě záchrana světa nebo co to bylo,ale byl tam nějakej modrej ufon nebo kdoXD..Tyvole byla tma,a teď záběr-byl den xD a bum! xD Jako ono se válčilo! ..a já tiše mluvila-zastřel hio..střel ho do nohy,ať trpí,pak do mozku a pak zastřel sebe! xD A kámoška do mě buchla co to melu..:D No,a pak teda když sme všichni v sále čekali,kdy to do něj napálí byl tam ten záběr právě že už je den,a teď já se nasrala a všichni semnou:,,Tak už ho zastřel!" xDD No sranda :D Pak nakonec vystřelil..takový oddych xD Pak tam přišla taková liška..A já hned:,,Zakousni to mrtvé tělo!Urhni mu kus masa...do nohy!Vrr.." xD Kámoška na mě koukala jak na imbecila :D No neřešmě..Nakonec se šel ten kluk řpiznat-The end :D Prostě kravina jak to ještě svět neviděl..:D Jinak dneska jdu s kámoškou na nákupy..ona potřebuje koupit dárky..Tak ono jí nestačí,že jdem do Futura-TEsca,ale ona ce jít eště do města..TT___TT OMJ...Se mi nece...Ááále co nadělám,že..Takže slibovaná povídka nebude :D Vina patří jí,zarhněte ji! xD Stejně je to každýmu fuk :D A až přijdu,tak se budu konečně učit tu japonštinu..Kýý Shabotíne,to sem asi dávat nebudu,protože tam jsou znaky a tak :D Jakože já japonskou klávesnici fakt nemám,tak nevím jak bych to sem dávala.. :D :D Myslela se,že to bdue trošku jiný..nejen znaky,ale co už xD Stejně se na to těším :D Bude makačka :D Kašlu na to xD Zítra zkusím napsat tu Válku Uchihů..A pak mě neuvidíte :D Až na Novej rok...ÍÍÍÍííííích TT___TT Nechcu..K abbči..Do takový zimi..Víte,kde je Krásná Lípa?Hm?Hm?Ne,co? xD Někde u Český Lípy :D ..Nebo Kolín..? XDD MJ,můžu znát ty zastávky vlakem navzpaměť :D Mihli se tam Pardubice,Česká Třebová..Kýýýš xD Nevím už :D Nějaké hranice a blablabla..Kdyby náhodou někdo bydlel v Krásný,ať se ozve!! xDD Ikdyž,tam jsou samý dědečci a babičky..xD Fakt,pak jen mladí lidi,ale děcka přibližně spoň v mým věku ne :D Co já tam budu dělat T_T :D Kdo mi pošle pohled? xD Klidně dám adresu :D Tak ale už musím končit..Za chvilku jdu,tak se du chystat :D Mějte se všichníí posílám každýmu Váánoční pusu! xD A Sayonaráá~ Vaše Jane-sasi:3

Díl 1.Kasai a Jane se seznamují

6. prosince 2009 v 20:14 | jean-grey |  Kasai a Jane

Kasai a Jane se seznamují

Jednoho krásného letního dne se vydala jedna holka jménem Kasai na vycházku se svym psem, taky holka jménem Jane se vydala taky se svym psem ven pořád se k sobě přibližovaly až do sebe narazily a Kasai řekla:,, Ahoj já jsem Kasai, promiň já nechtěla do tebe narazit nechceš bejt moje nejlepší kamarádka na světě????,,'' a Jane řekla:,, Ahoj Kasai já jsem Jane neomlouvej se to já do tebe narazila promiň ano chci bejt tvoje nejlepší kamarádka na světě:'' A od té doby v povídce byly Kasai a Jane nejlepší kamarádky na světě.Nakupovaly spolů ruzné oblečení, chodily po krámech jezdily do ZOO do aquaparku atd nic nedělaly bez tý druhý holky i když se nikdy moc pohádaly ale to jim nevadilo protože je nic nerozdělilo nikdo je nerozdělil prostě byly kamarádky do smrti smrťoucí i představily tu kamarádku rodičům nejdřív šly k rodině Kasai a Kasai říká rodině:,, Ahoj mami a tati tohle je Jane moje kamarádka dneska jsem jí potkala na procházce se psem a rodiče říkaj:,, Ahoj Jane těší nás moc a Jane říká:,, Dobrý den mě taky:,, a potom šli k Jane rodině a Jane říká:,, Ahoj mami a tati to je Kasai a rodiče říkají:,, Ahoj Kasai těší nás a Kasai říká:,, Mě taky:,,

Další díl se bude jmenovat díl 2. hádka