Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Září 2009

diplom pro Kinny

20. září 2009 v 19:28 | jane-sasi

to sakuře nedaruju

15. září 2009 v 19:09 | jane-sasi
TO SI ODPIKÁ

oznamení

13. září 2009 v 10:48 | jane-sasi |  zapisníček
Mám novej blog jeho adresa je:http://www.jane-uzumaki.blog.cz

1.díl camp rock

13. září 2009 v 9:03 | jane-sasi |  zapisníček
1.díl Camp rock bude 14.září máte se na co těšit.

postavy camp rock

13. září 2009 v 8:56 | jane-sasi |  zapisníček
Povídka Camp Rock bude už brzy pouze na mym blogu

nevíte nikdo kdo je na obrázků???

12. září 2009 v 19:43 | jane-sasi |  Soutěže
Nevíte kdo je na obrázků
kdo ví ta at napíše do komentářu sem pod obrázek:
1. kdo to je jeho jméno
2.kolik mu je let
3. jestli ho má rád
4.jakej chce diplom

obrázek

12. září 2009 v 19:30 | jane-sasi
Kdo nemá rád kapelu at se napíše do komentářu a kdo má tak at se taky ozve do komentářu.

pár obrázů

12. září 2009 v 19:26 | jane-sasi
Chcete abysem dál psala povídky????? odpověd napiště do komentářu

povídka na pár narusasu

11. září 2009 v 20:29 | jane-sasi

57. částOd doby, co Iruka hlídal malou byl u Naruta pečený vařený. A přidal se i Jiraya a Kakashi. Občas se stavila i Tsunade. A několikrát se prostřídali i všichni z akademie. Všechny Sayu okouzlila. Čemuž Sasuke nemohl uvěřit a Narutovi se to nelíbilo. Neodvažoval se nechávat ji s někým samotnou. Hlavně proto, že Jiraya řekl, že je sladká k sežrání. Nechtěl, aby z ní našel jen kostičky.
Co ale Naruta překvapilo, že nepřišla ani jednou Sakura. Vlastně ji od porodu neviděl.
,,Sasuke?"
,,Ano?" odpověděl Sasuke a soustředil se na přebalování Sayu. Když to dělal poprvé, podařilo se mu to až na pátý pokus.
,,Dlouho jsem neviděl Sakuru." Sasukemu málem vpadla plínka, když to uslyšel. Bylo jedině dobře, že nedržel v ruce Sayu.
,,Aha, no a?"
,,Proč se nepřišla podívat na malou. Prostřídala se tu celá Konoha, jen ona ne."
,,Víš…" Tohle se mu bude hodně blbě vysvětlovat. Byli to téměř dva měsíce. On na to zapomněl a Narutovi to neříkal, protože ho nechtěl ohrozit. ,,Promluvíme si, ano?" řekl a položil malou do postýlky. ,,Víš, je mi líto, že jsem ti to neřekl dřív, ale nechtěl jsem ohrozit tvoje zdraví. Byl jsi po tom porodu slabý a já tě nechtěl ztratit," chytil ho za ruku.
,,Co se stalo?"
,,Víš, jak nás tehdy v té vesnici přepadli. Sakuru zranili a v den, kdy se narodila Sayu… ona zemřela," řekl a čekal na Narutovu reakci.
,,Ne, vždyť jsem ji po tom vídal. Chodila za mnou, i když jste se z mise vrátili. Byla se mnou den před narozením," nemohl tomu Naruto uvěřit.
,,Ano, zranění ji zprvu ošetřeli a mysleli si, že je vše v pořádku. Ale v jednom okamžiku ji začali selhávat téměř všechny orgány a ještě ten den tomu podlehla." Sasukemu se nelíbilo, že mu to musí říkat on. Věděl, že to jednou bude muset udělat, ale pořád to oddaloval. ,,Je mi to líto. Opravdu. Už tak dost jsi trpěl kvůli ztrátě syna, nechtěl jsem ti to dělat těžší."
Naruto sotva Sasukemu rozuměl, co říká. V hlavě měl jen jednu větu. ,Ona je mrtvá,.
Sasuke věděl, proč mu to neříkal. Naruto teď měl pocit, že se mu zhroutil svět. Zapomněl, že má dceru a partnera, který ho miluje. Vnímal jen smrt dvou milovaných lidí.
,,Naruto-"
,,Jdi pryč," nařídil mu Naruto a otočil se k němu zády. Potlačoval slzy, ale nechtěl brečet, dokud nebude sám.
Sasuke zabolelo, že ho Naruto posílá pryč. Doufal, že bude moct být s ním a pomoct mu. Takhle jakoby mu říkal, že Sakura pro něj byla důležitější.
Sasuke se zvedl, vzal Sayu z postýlky a odešel z pokoje. Jakmile za ním zapadly dveře, ozval se z pokoje nářek. Sasuke váhal. Chtěl by za ním jít dovnitř, i přesto, že ho Naruto vyhnal.
Rozhodlo za něj zazvonění. Sasuke tedy opustil místo před dveřmi a zamířil dolů ke dveřím.
,,Ahoj, hraješ si na chůvu?" pozdravil ho Jiraya. ,,Nazdar zlatíčko," usmál se na Sayu.
,,Nepřišel jste zrovna vhod."
,,Copak? Hádka?" zajímal se Jiraya a vešel dovnitř.
,,Naruto se dozvěděl, že je Sakura mrtvá."
,,Aha," pochopil Jiraya a posadil se do kuchyně. ,,Asi ho to hodně vzalo."
,,Vyhnal mě z pokoje."
,,Nesmíš mu to mí za zlé. Měl Sakuru rád. Je jasné, že ho její smrt bolí."
,,Ono to ale vyznělo, jako by ji miloval a já byl ten, kdo ho kdysi oplodnil." Jiraya se neubránil smíchu.
,,Teď by tu měl být Kakashi a říct ti, v jakém stavu byl Naruto, když šlo tobě o kejhák."
,,Jo, já vím. Ale stejně mě to trochu mrzí."
,,Naruto se s tím musí vypořádat sám. Uvidíš, že večer o tom s tebou možná bude chtít mluvit," řekl a natáhl ruce k malé. Sasuke mu ji předal a Jiraya si ji vzal do náruče.
,,Tak, co mi řekneš, princezno?"
,,Třeba, že jsem ve skutečnosti ďábel," řekl Sasuke.
,,Táta tě zlobí? Nějakej nevrlej, co? Zřejmě s ním cloumaj hormony. Hele Sasuke, nejseš náhodou v tom? Sice v sobě nemáš liščího démona, ale kdoví."
,,Nejste vtipnej."
,,Máš opravdu milého tatínka," pronesl Jiraya sarkasticky. ,,Má štěstí, že už má Naruta, protože teď by nikoho nesbalil." Sayu jen špulila rtíky a mžourala na něj svoje jasně modrá očka. ,,Píšu teď novou knihu," oznámil Jiraya.
,,Aha. Počkat budu hádat. Žil by jeden perverzní mladík, který měl ve zvyku vyspat se s každým ve městě. Jednou potkal kluka, který byl napůl člověk a napůl medvěd. Párkrát se spolu vyspali a jednoho krásného dne zjistili, že čekají medvíďata."
,,To by se neprodávalo," namítl Jiraya. ,,Navíc, medvěd? Víš medvědí démon není vůbec sexy."
,,Aha. Ze mě tedy spisovatel nebude."
,,Za to jsi skvělý otec."
,,Fakt? Ale zřejmě příšerný přítel."
,,No tak, Naruto tě miluje. Jen se musí přes tu ztrátu přenést."
,,Já ho chápu. Jen mám strach, aby ho to nepohltilo. Já i Sayu ho potřebujeme. Nechci, aby se trápil příliš dlouho."
,,Zvládne to. A zatím se tady budu kochat tímhle sladkým uzlíčkem," zažvatlal na Sasuke a pošimral ji po bříšku. Sayu kolem sebe mávala pěstičkami. Když spatřila Jirayovi ruku, chytila jeho ukazováček do své malé pěstičky. Oproti jejím milimetrovým prstíkům, byli Jirayovi ruce tlapy. ,,Zbožňuju miminka."
,,Už jsme vám řekli, že není k jídlu," upozornil ho Sasuke.
,,Je to velká škoda, protože je slaďoučká a taková drobounká," zašvitořil Jiraya. Takhle na ni žvatlal ještě přes hodinu. Sasuke měl pocit, že mu bzučí v uších. Přísahal, že jestli první slovo jejich dcery bude ,sexy, či se bude nápadně podobat jakémukoliv šišlání, najde si Jiraya a zabije ho.
Právě v tu chvíli se ozvaly tiché kroky.
,,Podívej, táta přišel," usmál se Jiraya. ,,Zřejmě přišel čas na rozhovor, což je pro tvoje malý ouška moc, tak půjdeme nahoru," řekl a vstal. ,,Budeme u ní v pokoji." Naruto kývl. Jakmile jim Jiraya zmizel z očí, přisedl si Naruto k Sasukemu.
,,Promiň," pípl Naruto. ,,Nechtěl jsem křičet, ani tě vyhánět."
,,V pořádku. Já to chápu."
,,Stejně. Zřejmě to vypadalo, že se chci vykašlat na tebe i Sayu. Ale já nechci. Oba vás miluju nade vše. Byl to prostě… šok."
,,Možná jsem ti to měl říct dřív."
,,Já nevím… možná. Ale, kdybych se to dozvěděl hned, nejspíš bych na tom byl hůř."
,,Takže se nezlobíš?" zeptal se Sasuke. ,,Že jsem ti lhal."
,,Ne," zavrtěl Naruto hlavou. Zvedl se a přešel k Sasukemu, který si ho posadil k sobě na klín. ,,Říkejme tomu pozdržení pravdy," řekl a mírně se pousmál. Sasuke kývl.
,,Je ti líp?"
,,Jo. Potřeboval jsem být prostě chvíli sám. Je mi dobře. Nejspíš bude chvíli trvat než aspoň trochu zapomenu, ale když tě budu mít u sebe, nebudu mít důvod na to myslet."
,,Vždycky budu s tebou," slíbil Sasuke a políbil ho na tvář.
,,Miluju tě," zašeptal Naruto a sklonil se k Sasukemu. Nechtěl ho políbit, aspoň zatím, jen se mu chtěl dívat do očí.
,,Víš, že já tebe taky. Až je mi blbý to pořád opakovat."
,,To nemusí. Já tě rád poslouchám. Je to vždycky, jak rajský hudba, když ty dvě krásná slova splynou z tvých sladkých rtů," řekl a přejel ukazováčkem po Sasukeho rtech.
,,Nehraj si s ohněm. Víš, že nahoře je Jiraya s malou."
,,Jo," kývl a objal ho kolem krku. ,,Ale až si Jiraya dostatečně vyhraje s naší malou princeznou, odejde a my ji dáme spát. Pak si budeme moct hrát mi."
,,Naruto," zvážněl Sasuke. ,,Nemusíš to dělat, jestli nechceš. Před chvíli jsi-"
,,Nechci na to myslet. Potřebuju vědět, že jsi se mnou. Cítit, jak mě objímáš. Jedině tak aspoň na chvíli zapomenu. Co bude ráno nevím, ale vím, že teď chci být s tebou."
,,Fajn," usmál se Sasuke a i s Narutem v náručí vstal. Odnesl ho k nim do ložnice. Když míjel pokoj Sayu, slyšel z něj žvatlání a mručení.
,,Chvilku vydrž," řekl a položil ho na postel. Zamířil zpátky k Sayu. ,,Děkujeme za návštěvu, ale Sayu musí spát a já už jsem taky unavený," řekl Jirayovi.
,,Jasně, chápu," usmál se jiraya a položil Sayu do postýlky. ,,Budete se množit."
,,To není vaše věc," táhl ho pryč. ,,Přeji dobrou noc," popřál a vystrčil ho ze dveří. Pak se šel ujistit, že Sayu má vše co potřebuje. Ta už ospale mžourala očima a propadala se do říše snů.
,,Malá spí a Jiraya už zřejmě teď někoho balí," oznámil Narutovi.
,,Deš na to nějak hopem. Máme čas."
,,Já vím," přilehl si k němu. ,,Jsem rád, že se nezlobíš. Myslel jsem, že dnes budu spát na gauči."
,,Už o tom nebudeme mluvit, ano?" poprosil ho Naruto a krátce políbil. ,,V ten moment se můj svět scvrkl jen na mě, našeho mrtvého syna a Sakuru. Teď jsme ale jen mi dva. Možná, že ráno povolím kousek i Sayu," usmál se. ,,Abys ji mohl nakrmit a přebalit," dodal s úsměvem. Sasukemu to nevadilo. Klidně prodá duši ďáblu. Byl rád, že s ním Naruto mluví. A co víc, teď se k němu lísá, jak kočka. Byli spolu, to je důležité. Věděl, že hádky patří k vztahu, ale tak nějak se jich obával. Možná, protože kvůli jedné velké Naruta málem ztratil. A i když teď měli Sayu, Sasuke nechtěl, aby s ním Naruto zůstával kvůli ní. Vždycky spolu byli z lásky a tak by to mělo zůstat i dál. Sasuke ale věděl, že Naruto nelže a že jej miluje. Tak jako on jeho. Navždy… a spolu.

Básnička o přatelství pro sasi-chan

8. září 2009 v 20:11 | jane-sasi |  zapisníček

Když ti život chutná jak citrón
a když plno smutku ti rolba přiveze.
Když ti život přijde jak kyselý bonbon
a když slza tvou tvář zanese.
když přestáváš věřit, že políbí tě anděl
a když všechna radost vykouří se ze srdce.
Pak přijde pravý přítel vykonat daný úděl,
vykouzlí úsměv na tvé tváři a vezme tě za ruce.
Když všechno jak pivo je hořké
a když musíš sundat růžové brýle.
Když přijde ti vše strašně těžké
a když vzdálí se ti životní cíle.
Když jednou jsi nahoře a hned dole zas
a když přijde ti jak kdybys na vleku jel.
Když povadne v tvé duši ten známý jas
a když do záchoda by ses spláchnout chtěl.
Tohle nejsou jen slova pouhá,
co tvé uši slyší každý den.
Vždyť přátelství je věrná touha,
co vždy přinese krásný sen.
A proto víru měj,
že mobil ti vždy zazvoní.
Vždyť přátelé jsou tu, tak se směj,
tvé slzy již srdce neroní.
Přátelství je pro nás naděje jediná,
osud nám do cesty seslal vás.
Jste pro nás stvoření nevinná
snad nikdy nezapomente na nás...
BEST FRIEDNS FOREVER

obrázek Naruto a Jane

6. září 2009 v 12:13 | jane-sasi |  zapisníček

Naruto a Jane se berou

6. září 2009 v 12:10 | jane-sasi |  zapisníček
Dne 6.září se měl uskutečnit svatba Naruta a Jane ráno se Jane probudila a připravovala se na svojí velkolepou svatbu
U Naruta doma
Naruto se probudil a ihned se chystal na svojí svatbu s Jane,
V Obřadní Síni
Naruto už byl v obřádní síni a už se jenom čekalo na nevěstu za svědka jí šla Kasai Uchiha a potterík najednou se otevřely dveře a tam velšy družičky který po cestě házely tulipány a za nimi šla nevěsta Jane došla k oltáři a oddávající okamžitě přešel na otázku Ano/Ne a zeptal se Naruta:,,Pane Naruto Uzumaki berete si zde Jane za svojí právoplatnou manželku???:,, A Naruto odpověděl:,,Ano
Oddávájící se zeptal Jane:,,Jane berete si tady Naruta Uzumaki za svého právoplatného manžela???:,,
A Jane odpověděla:,,Ano.
A odedneška se Jane jmenuje Jane Uzumaki

jsem zasnoubená s Narutem

5. září 2009 v 13:20 | jane-sasi
Svatba bude 6.9. v Neděli v 11:00 hodin za svědka mi půjde sasi-chan a potterííík

Sasuke

3. září 2009 v 19:45 | jane-sasi

I LOVE SasuSaku a NauSaku

3. září 2009 v 19:26 | jane-sasi
A PÁR SASUSAKU A NARUSAKU MÁM MOC RÁDA