Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

povídka pro Mojku-chan

16. srpna 2009 v 21:44 | jane-sasi |  zapisníček
Jednoho krásného dne se rozhodl Naruto že zavede Moju do školy tak už vyšli z domova směr škola když už vyšli dovnitř do školy NAruto Mojce řekl aby šla najít svojí třídu že musí do svý třídy že zachvíli zazvoní na hodinu.
Mojka prochází chodbou a už vidí svojí třídu vstoupí tam a už si našla místo vedle ní seděl potter-kun a ještě vedle Jane když zazvonilo na předstávku Jane se okamžitě vzvedla a šla k Mojce a řekla:,,Ahojky jsem Jane vítám tě na naší školy ty jsi tu nová že jo nechceš se kamarádit:,, A Mojka řekla:,,Ahojky Jane jsem sestra Naruta, ano jsem tu nová jasně že chci, můžeš mi představit ty dvě holky ve předu a toho kluka vedle nich??????
A JAne řekla:,,Jasně že jo:,,
A Jane řekla:,,Ahojky holky dneska máte krásné oblečení moc vám to sluší tohle je Mojka je tu nová, Mojko tohle jsou Karin a Shakura:,,
A KArin a Shakura řekli:,,Ahojky Mojko my jsme Karin a Shakura,a ty Jane nevypadáš blbě:,,
A JAne povídá:,,Mojko tohle je Sasuke:,, Sasuke:,, tohle je Mojka je to sestra Naruta:,,
A Sasuke řekl:,,Ahojky Mojko tak vítej na škole, jsem Sasuke nechceš se kamarádit????:,,
A Mojko řekla:,,Jasně že jo:,,
Tak si povídali ale od tý doby Karin a Shakura jí začali strašně moc nenávidět, Druhý den ráno si na ní počkali přd školou když už přicházela a Karin a Shakura se na ní vrhli že jí vymlátí z tohoto světa a že jí vyženou ze školy když to uviděl Naruto a Sasuke okamžitě nejprve jí nezáchraní život ale později ano když je po tom a Sasuke Mojce zachránil život okamžitě jí navrhnul jestli by s ni nechtěla chodit a Mojka že jo a okamžitě jí pozval Sasuke Mojku na rande.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama