Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

povídka pro mojí nej nej nej nej kamarádku kterou nechci nikdy ztratit

5. srpna 2009 v 18:31 | jane-sasi |  zapisníček
Jednoho dne se tým 7. se měl sejít na uvedenym místě, a Kakashi přivede novou členku týmu 7. aby jí představil, ale hned druhý den dostala za misi dopravit balík do písečne vesnice Suny a pojede s ní i Sasuke, Sasííí a Sasuke se utáboří protože jsou unavený a Sasuke okamžitě řekl Sasííí co k ní cítí a že jí nechce jako kamarádku a že to nikomu neřekne že to bude tajit.
Když konečně dorazí do písečné vesnice na cestě je přepadnou kamennité Ninjové a začnou bojovat Sasííí okamžitě zaútočí na Ninji Sasííí obětuje svůj život a umře a padne na zem, a boj pokračuje zatim to je 0.0. ale skore se mění vedou Ninjové ale Sasuke se nedá 1.Ninja je už zabitej a teď musí zmaknout ty ostatní ale teď se skrore změnilo je to a Sasuke vede a Ninjové prohravají čim dál víc až nakonec Sasuke zabije všechny Ninji ale ne všechny potom se tam objeví ještě jeden a boj stále pokračuje teď nevede Sasuke aale ten Ninja ale Sasuke vyhraje.
A je tady konec boje Saske vyhrál a Ninjové ty odletěli jako prach písku pryč, Sasuke se nahnul na Sasííí a řekl že Sasíííí miluje a moc se mu líbí velká vyšší síla oživila Sasííí,Sasííí vstala a skočila Sasukemu do naruče a dali si pusu krásně sládkou.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama