Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

pohádka o hadovi a ježkovi

6. srpna 2009 v 20:43 | jane-sasi |  zapisníček
Jednoho krásného dne když si zvířata chodily pro potravu na zimu,ale když se tak plazil cestou jeden had aby si našel potrau na zimu aby nechcípl tak druhou cestou šel ježek aby si taky našel nějakou potravu ale když se potkali had zasyčel a ježek ho několikrát píchnul a začal boj bylo to docela hustý i skore je zatim hustý vede mezitim skore bylo .0. ale potom se to změnilo vedl ježek i když je menší a had je velkej ale to je divný vyhrál ježek.
A had řekl:,, SSSSSSSSSSSSSSSS gratuluju ježku byl si moc dobrej nebudeme kamarádi:,, a ježek řekl:,, Souhlásim budeme ty nejlepší kamarádi na světě, a díky ty jsi taky byl dobrej:,,
Tak se skamarádili po gratulovali a byli ty nejlepší kamarádi na světě a nikdo je na světě nerozdělil, když nastala zima had nabídnul ježkovi jestli by s nim nechtěl bydlet že by potravu mělo dohromady a ježek souhlasil. A tak tam bydlí spolu dva nejlepší a nerozdělitelný kamarádi snad možná i dodnes.
The End
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojko-chan mojko-chan | 15. srpna 2009 v 22:07 | Reagovat

Ahojík mohla bych tě o něco poprosit?Díkes!Chtěla bych jednu povídku na přání nevadí?Fajn
Chci tam sebe jako Mojka Uzumaky(sestra Naruta),bude kamarádit s Ino a Hinátou když tam budeš ty tak i ty.:-)Za to mě bude nenávidět Sakura a Karin protože já se Sasukem mluvím a oni mě budou nenávidět.Později mě ty dvě nány snaží zneškodnit a já na to příjdu.Sasuke se mě snaží s Narutem bránit ale neni to nic platné.Jednou mě najdou a já to schytam.Později mi Sasuke zachrání život a začneme spolu chodit.Jo byla bych ráda kdyby si přidala tam i mého nej kámoše Pottera-kun(vím že spolu chodíte)a tak bych byla moc vděčná jo?Díkes!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama