Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Já v Narutu

26. srpna 2009 v 18:24 | jane-sasi
Jméno: Mikamo Rein
Věk: 15
Rank: Jonin
Obec: Sunagakure
Past: Rein se narodil v silné Mikamo Clan Sunagakure, jejich linie omezení, že se jim schopnosti podobné upíry. I když na druhé straně jsme se obávali klanu z jiných, jakož i své vlastní vesnice, Rein otec byl velmi respektované podřízen čtvrtého Kazekage, zatímco její bratři pracovali pro Sunagakure ANBU. Ale všichni respektu a úcty pouze pro hlavní rodinu, zatímco Rein byla považována za hybridní, je potomkem klanu vůdce Mikamo a dcera vůdce klanu Magoko nepřítele. Arina Magoko, Rein matka zabila svého otce, když se dozvěděl o své lásce k Kenan Mikamo a přísahal, že zabije potomky jejich lásky. Avšak, Rein byl jeden změnit plány svého dědečka, a zabil ho, když jí bylo osm let, pomstít smrt své matky. Od té doby žila se svým otcem a vyrůstal s dětmi ze čtvrtého Kazekage, zatímco ona ještě žít prostřednictvím nedodržování a unacceptence ze své vlastní, stejně jako Magoko Clan.
Osobnost: Vzhledem k tomu, že Rein byl považován za skandální plemeno od jejího narození a nikdy v životě někdo jí naprosto věřit, že je do značné míry samotář a trochu tajemství. Často se cítí špatně, ale také by nešel tak daleko, aby otevřít lidem a ukázat jim své skutečné pocity, strach, tato osoba by nakonec prolomit zeď si vybudovala. Pouze osoby, opravdu se spoléhá na písku jsou sourozenci, s nímž vyrůstal, Temari dostat tak blízko, na přítele, aby jí to bude možné. Rein může být citlivý a laskavý, ale ona je obvykle poměrně teplé temperované, je sarkastický humor a nemá problém ventilovat svůj hněv tím, že ukazuje, co dokáže. Mikamo je kekkei genkai dá jí schopnosti číst myšlenky lidí nebo vtáhnout je do hypnotického transu, takže je snadné ji buď útok s ní sais nebo používat ninjutsu založené techniky, které mohou v nejhorším případě i zabít svého protivníka, aniž by jí, že vleky prst.
Naruto: Rein je, a já nerad přiznávám, velmi silný oppenent. Když jsem použil můj stín klon jutsu na ni instantely ona ví, kdo je skutečný a já šel na to ... Ale když jsem se spojila se jí otevřel o trochu víc, a jsem si, že je to docela v pohodě holka, která miluje ramen. * grins a červená bit *
Sasuke: Když jsem vstoupil do chunin zkoušky, jsem viděl, Gaara, Neji a Lee jako můj nejsilnější protivníky, ale pak se objevila ... Ona pasti mě do jakési podivné iluze a zraněných mě s ní sais, Kakashi-sensei později mi řekla, že mě hypnóze, která je její krevní linie hranice. Ona je silná a Nevadilo by mi školení s ní někdy.
Sakura: Pokud by nestačilo, že ona je silnější než já, ona také vypadá dobře a kluci myslí, že je horká. Dokonce jsem si Sasuke-kun ji rád ... Nikdy mě požádal, abych s ním trénovat. * vodopád slz * Měla by zůstat jen s Gaara! * * vzlyky
Hinata: před pár dny ... Podívala se na mě s úsměvem a strčil mě do Naruto tak jsme spadl na zem ... tváří v tvář ... * červená * Později mi řekla, že nebude mu o mé pocity ... Slyšel jsem, že dokáže číst myšlenky lidí ... možnost, že z ní dělá silné, velmi silné.
Kiba: Akamaru okamžitě vzal chuť do ní, a když jsem si myslel, že by ho kopnout, když ho zvedl a hladil hlavu. Ona obvykle nemá moc nemluví a zahaluje sebe do tajemství, ale ... ona je ještě freaking hot! * * smirks
Shino: Jeden z mých chyb lezli na rameno a ona jednou nezabil ani strach. Ona se mohou objevit, nebo chce objevit zima, ale věřím, že ona není ... V průběhu zkoušek a protože jsme si spojili, ona otevřela více. A já se zbavit pocitu, že písek kluk ji má rád.
Neji: Nemám ji rád! * byl Nekoukat se na vás s jeho Byakugan, když jste byl na horký pramen, jsi zjistil, a udeřil ho hloupá! *
TenTen: Je to trochu divný, pokud se mě ptáte. Někdy to je tak chladné a bez emocí, ale pak jsem ji viděl hrát s Akamaru, baví se Temari a jen sedí na střeše uprostřed noci pozorovat Měsíc se Gaara ... Ano, s Gaara! Nevadí, alespoň Neji nemá rádi ji. * když věděla, že celý příběh co? *
Rock Lee: Já bych nikdy nečekal, ale ona je také silná taijutsu uživatele, sais ona používá, aby to ještě těžší bojovat proti ní. Ona nebyla nalezena kompletní mládí, ale ještě s malou pomocí ode mne a Gai-sensei, bude ona. * palec nahoru *
Temari: Upřímně řečeno, jsem velmi rád, že Rein začaly otevírat více a dokonce i pár lidí se domnívá, její přátelé. Vím, že starý Rein, strach a nenávistný, ale mám rád nové Rein o hodně více. A také vím, že Gaara rád ji od té doby navždy, s největší pravděpodobností proto, že nikdy k němu choval jako monstrum.
Gaara: Baví mě s ní kolem a dívat se na Měsíc s ní, ona se cítím jako člověk, a ukázal mi, jaké pocity jsou. Byla jediná, která nikdy ustoupil od mě, nebo se vyhnout mě jako všichni ostatní se ... Ukázala mi, že můj život stojí za to žít, žít se s ní. * Vypadá pryč červenající *
Kankuro: Hm. Proč si Gaara horké holka co?! * * pouts Ptal jsem se ji milióny časů, ale ona vždy odmítla a sedí na střeše se Gaara ... nehlučný ... Může mi někdo prosím, sdělte mi, co je tak zvláštního, že?!
Ino: Stejné jako Sakura očekávat, že ... Vypadá věc. Ona nevypadá lépe než já. Že jo?!
Chouji: Koupila mi ramen jednou.
Shikamaru: Je divné, že má představu o mě a Temari ... ona je problematické. Její schopnost je namáhavý!
Jonin
Kakashi: Rein hodně změnilo v uplynulém roce a já jsem rád, že o tom. Naučila se to, co důvěry, přátelství a láska znamená a viděl jsem, jak těžké to pro ni na začátku. Upřímně řečeno, já si přál, aby Rein bojovat s týmy mnohem více, než proti nim. Její čakra je obrovský, její znalosti téměř srovnává s důl a její schopnosti z ní činí mimořádný soupeře.
Kurenai: Její tým dostal až do věže v lese Smrt v přesně 100 minut, jen pár minut za ostatními písku tým. Později jsem slyšel od Shino, že viděl, jak se jí zabil jiného týmu ... to vypadalo, jako by ztuhl na zem a ona na ně zaútočil s ní sais. Je to neuvěřitelné uživatel všeho druhu jutsus a s ní kekkei genkai, čtení mysli lidí, téměř neporazitelný. Jen jsem zvědavý, co jí bude schopen, když je v mém věku.
Gai: Je lepší tolik na její schopnosti, stejně jako její osobnost. Tolik mladých lidí ... Je mi brečet. Ale skutečnost, že se dotýká písku dítě místo Lee se mi brečet ještě víc!
Asuma: Jeden z nejvíce studentů nedoplatků nebo přeplatků, jaké jsem kdy viděl. Nějakým způsobem ona je dost děsivé, když zastřelí vás smrt pohled, ale jsem opravdu rád její humor.
Tsunade: Mohl bych už cítit její čakry od vchodu do zámku ... když jsem seděl ve své kanceláři. Pamatuji si na ni být úplný samotář s důvěrou otázky, které s největší pravděpodobností kvůli své dětství, ale jsem rád, zjistila, že přátelé jí ukázala další, správné straně, život ... včetně Gaara z nich se zdá být velmi oblíbil.
Jiraiya: * nechcete vědět, co si myslí, věřte mi! *
Třetí Hokage: Ach, Mikamo Rein z Sunagakure. Viděla jsem ji v poslední zápasy chunin zkoušek a byl opravdu ohromen její dovednosti. Ona není jen dobrou taijutsu uživatele, ale s její rodokmen limit, který si osvojila již téměř dokonale, ona je skvělá uživatel ninjutsu také. Rovněž byl na mou pozornost, že začala k většímu otevření k druhým lidem a především Gaara ... Oba prošli drsné dětství a možná ... Ano, možná, že se uzdravil, protože jejich vztah.
Akatsuki

Pein: I'm not really zájem spratek, že i když její linie hranice je mimořádná, ale ... Mám místě se obtěžovat s ní zvažuje ona chrání Shukaku, jako by ji chrání - a to: S jejich životy.
Itachi: Říká se, že umí číst myšlenky lidí a je s nimi schopen poznat, co její soupeř se bude dělat dál ... Její hypnotickém transu se moc neliší od mého Tsukuyomi ani jedno. Nemůžu se dočkat, až bojovat a dokončit ji pryč!
Kisame: Itachi-san je velmi touží konečně setkat, což chápu za všechno, co jsme slyšeli o ní tak daleko. Osobně mám zájem o to, kolik návštěv bych musel přistát na ni má Samehade tak její kompletní čakra je vyčerpána.
Deidara: Slyšel jsem o ní a Myslím, že bude můj další misi v Suna trochu těžší, než jsem se poprvé předpokládalo. Ale ani písek, ani někteří pyschic schopnost může porazit své hlíny jo.
Zetsu: Já chci jíst ji ...
Hidan: Není o vás zájem. * obsazeno modlí *
Kakuzu: Je úplně jedno, kdo jste a co děláte.
Tobi: Tobi neví, ji ale Tobi je hodný kluk!
Orochimaru: Její otec pochází z linie limitu Sharingan, takže s tím Uchiha a Mikamo v mých rukou bych být tak dobrý jako nepřemožitelný. * creepy úsměv"


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 26. srpna 2009 v 18:44 | Reagovat

zajimavy..jen,..to jsi si udelala sama nebo u nekoho?

2 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 26. srpna 2009 v 19:04 | Reagovat

klidne..co na diplom?:)

3 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 26. srpna 2009 v 19:15 | Reagovat

ae co na nej?

4 Ivanka Ivanka | Web | 26. srpna 2009 v 20:59 | Reagovat

Ahoj.Chceš se poprat o titul Miss harrypotter71.blog.cz(to neznamená že musíš mít blog o Harrym)?Pokud ano tak tady je víc informací-> http://harrypotter71.blog.cz/0908/miss-harrypotter71-blog-cz

5 sasinka7 sasinka7 | Web | 27. srpna 2009 v 22:26 | Reagovat

Ahoj vyzvedni jsi průkazku SasuSaku?STOP!!!  A byla bych ráda kdybys to rozšířila díkes

6 Ivanka Ivanka | Web | 28. srpna 2009 v 10:38 | Reagovat

soutěž začala začni si sháněět hlasy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama