Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Srpen 2009

Můj diplom za účást v soutěži Miss harrypotter.71.blog.cz

31. srpna 2009 v 12:36 | jane-sasi |  Soutěže
BOHUŽEL JSEM V 1.KOLE VYPADLA

obrázek

30. srpna 2009 v 13:06 | jane-sasi |  Hitana

animace Naruto

30. srpna 2009 v 12:58 | jane-sasi


fanclub Naruto

28. srpna 2009 v 14:13 | jane-sasi

KDO MÁ RÁD NARUTA AT NAPÍŠE DO KOMENTÁŘU

PROČ HO MÁ RÁD(A)

CO SE MU NA NĚM LÍBÍ

A POKUD CHCE DIPLOM NARUTA


moje společná povídka s Elis

28. srpna 2009 v 13:12 | jane-sasi |  zapisníček


Zamilovanost je lež , láska je pravda

Včera v 17:05 | sasi-chan | zapisník
Takže lidi s jane-sasi jsme spojili síli a napsali povídku.Ten název mě napadl jen tak pár SasuNaru
a ti kdo nenávidí Sakuru .Sakura vté povídce žít dlouho nebude!

Tým 7 čekal jako vždy na svého senseie který vyspával o 2 hodiny navíc.
Sakura se věšela na Sasukeho.Naruto koukal na oblohu.A sensei nikde.

,,Sasuke , nechtěl bys semnou chodit"?Zeptala se Sakura(pijavice brrr).

Ke překvapení Naruta to přijal.(Pěknej debil)

,,Dobrá , ale už se mi nevěš na krk".Řekl chladně.

Sakura samou radostí kašlala na trénink a šla všem holkám povědět že chodi se Sasukem.

,,Bože já jsem v pěkný kaši,,!Litoval v duchu.,,Či miluji někoho jinýho".Ne tak uřvanýho žádný růžový vlasy a hlavně žádný věšení na krk,,!Zaskuhral v duchu.

Naruto viděl že se začíná zatahovat.On vlastně se jakoby také zatahoval.Chtělo se mu brečet.

Za pár minut se objevil Kakashi a řekl že trénink ruší protože je Sakura někde u holek a bude pršet.Naruto se vidal domů jako střela ale dešti neušel.Stihnul ho prudký liják.
Když došel domů byl promočený na kost.Zalezl do sprchy ze sprchy šel do svého pokoje.
Na rámen neměl chuť.Bylo mu na nic.Zaplul do pokoje a usnul.(lepší než se trápit chudáček).
Takhle to šlo měsíc až na ten den.

Naruto tam byl první.Sasuke přišel 5 minut po něm a jen čekali na Sakuru.
Naruto musel uznat že dnes bylo vedro.A proto jsi sundal mikinu.

,,Naruto ty blbe fajn až po tobě skočím budeš se divit,,!Výskal v duchu Sasuke.

A za chvíli Sakura.

,,Sasuke,,!,,Promiň přišla jsem pozdě jenom proto že mě špehovala Ino".Vydechla Sakura
,,A koho to zajímá"?,,Řekl chladně Sasuke".

Chvíli se tam dohadovali a Naruto jsi to užíval.Pak Sasukemu došla trpělivost z toho jak Sak žvatlá.A tak jí políbil (hnus jak něco tak ohavného může líbat?).A pak znovu a znovu.
Naruto odvrátil zrak protože pro něj je moc .Možná i na tu devítiocasou lišku co má v sobě!

,,Nazdár bando,,!,,Takže dnes je pořádný vedro takže dem na koupaliště za dvacet minut na tomto místě,,!Řekl a zmizel.

,,Hurá,,!Výskala Sakura a už běžela jako o závod.
,,No skvělí konečně senseiův dobrej nápad".Křikl šťastně i Naruto.
Hm...broukl Sasuke.

Za 20 minut se sešli na místě po dalších 10 minutách mohli do převlékarny.

,,Sasuke vypadá tak skvěle,,!Výskala aspoň polovina dívek z Konohy.
,,Ehm ehm".Ozvalo se za nimi.
Ano Sakura.S vražedným pohledem hleděla na dívky které stuhly.

,,A kdo tamten"?Zeptala se najednou jedna z nich.A všechny se otočili a čelist jim zpadla hodně nízko.Před nimi stál blonďák s poměnkovýma očima vlasy mu čelenka nedržela a vlasy mu spadali do čela.Jeho vypracované tělo by osnilo i snad mouchu.

,,Kdo je sakra tohle"Zamyslela jse Sakura.

Sasuke koukal jako vyjevený když poznal Naruta ostatně i ostatní jen kroutili hlavou že to neni pravda.

Sakra já jsem se nezamiloval!Já jsem miloval!Zamyslel se v duchu Sasuke.

Všichni jsi užili a na konec museli domů.Jenomže za Narutem šel potají Sasuke.

Když zavřel dveře.Šel pomalu uklidit.Zazvonilo.

,,Koho to sem Itachi nese".Zámumlal Naruto cestou otevřít spolu z dalšímu nadávkami.

,,Sasuke"?!?,,Co ty tady"?,,Nemáš být se Sakurou".

Ale to už Sasuke nevydržel a žačal ho líbat a radši také zavřel dveře.
Naruto se snažil bránit ale nešlo to.

,,Naruto já tě miluju a ne Sakuru"!Zašeptal.
,,Jak ti to mám uvěřit"?
,,Dnes jsem jí dal kopačky a je u Ino".Řekl a začal líbat na krku.
,,Sasuke,může nás někdo vidět,,!Dalo se říct že se o to snažil říct.
,,Ale di ty".,,Nikdo tu není".Zašeptal a zval ho do náručí.
,,Pusť mě"!,,Já chci dolů"!Hulákal Naruto.
,,No tak Naruto".
,,Fajn".,,Už jsem zticha".Zamumlal.
Vešli do ložnice a tam víte co XD.
Téhož dne Sakura neunesla rozchod se Sasukem a tak se oběsila.Sasuke s Narutem žili šťastně dokud neumřeli.

zůčastnim se soutěže a potřebuju vaše hlasy

28. srpna 2009 v 11:15 | jane-sasi |  Vzkazy
Hale Lidi zůčastnim se soutěže Miss harrypotter71 a musim si sehnat hlasy abysem se dostala co nejdál kdybyste chtěli hlasovat jdi te na blog:www.harrypotter71.blog.cz a jsem dívka z číslem 7 prosim vás lidi je to pro mě moc důležitý

Já v Narutu

26. srpna 2009 v 18:24 | jane-sasi
Jméno: Mikamo Rein
Věk: 15
Rank: Jonin
Obec: Sunagakure
Past: Rein se narodil v silné Mikamo Clan Sunagakure, jejich linie omezení, že se jim schopnosti podobné upíry. I když na druhé straně jsme se obávali klanu z jiných, jakož i své vlastní vesnice, Rein otec byl velmi respektované podřízen čtvrtého Kazekage, zatímco její bratři pracovali pro Sunagakure ANBU. Ale všichni respektu a úcty pouze pro hlavní rodinu, zatímco Rein byla považována za hybridní, je potomkem klanu vůdce Mikamo a dcera vůdce klanu Magoko nepřítele. Arina Magoko, Rein matka zabila svého otce, když se dozvěděl o své lásce k Kenan Mikamo a přísahal, že zabije potomky jejich lásky. Avšak, Rein byl jeden změnit plány svého dědečka, a zabil ho, když jí bylo osm let, pomstít smrt své matky. Od té doby žila se svým otcem a vyrůstal s dětmi ze čtvrtého Kazekage, zatímco ona ještě žít prostřednictvím nedodržování a unacceptence ze své vlastní, stejně jako Magoko Clan.
Osobnost: Vzhledem k tomu, že Rein byl považován za skandální plemeno od jejího narození a nikdy v životě někdo jí naprosto věřit, že je do značné míry samotář a trochu tajemství. Často se cítí špatně, ale také by nešel tak daleko, aby otevřít lidem a ukázat jim své skutečné pocity, strach, tato osoba by nakonec prolomit zeď si vybudovala. Pouze osoby, opravdu se spoléhá na písku jsou sourozenci, s nímž vyrůstal, Temari dostat tak blízko, na přítele, aby jí to bude možné. Rein může být citlivý a laskavý, ale ona je obvykle poměrně teplé temperované, je sarkastický humor a nemá problém ventilovat svůj hněv tím, že ukazuje, co dokáže. Mikamo je kekkei genkai dá jí schopnosti číst myšlenky lidí nebo vtáhnout je do hypnotického transu, takže je snadné ji buď útok s ní sais nebo používat ninjutsu založené techniky, které mohou v nejhorším případě i zabít svého protivníka, aniž by jí, že vleky prst.
Naruto: Rein je, a já nerad přiznávám, velmi silný oppenent. Když jsem použil můj stín klon jutsu na ni instantely ona ví, kdo je skutečný a já šel na to ... Ale když jsem se spojila se jí otevřel o trochu víc, a jsem si, že je to docela v pohodě holka, která miluje ramen. * grins a červená bit *
Sasuke: Když jsem vstoupil do chunin zkoušky, jsem viděl, Gaara, Neji a Lee jako můj nejsilnější protivníky, ale pak se objevila ... Ona pasti mě do jakési podivné iluze a zraněných mě s ní sais, Kakashi-sensei později mi řekla, že mě hypnóze, která je její krevní linie hranice. Ona je silná a Nevadilo by mi školení s ní někdy.
Sakura: Pokud by nestačilo, že ona je silnější než já, ona také vypadá dobře a kluci myslí, že je horká. Dokonce jsem si Sasuke-kun ji rád ... Nikdy mě požádal, abych s ním trénovat. * vodopád slz * Měla by zůstat jen s Gaara! * * vzlyky
Hinata: před pár dny ... Podívala se na mě s úsměvem a strčil mě do Naruto tak jsme spadl na zem ... tváří v tvář ... * červená * Později mi řekla, že nebude mu o mé pocity ... Slyšel jsem, že dokáže číst myšlenky lidí ... možnost, že z ní dělá silné, velmi silné.
Kiba: Akamaru okamžitě vzal chuť do ní, a když jsem si myslel, že by ho kopnout, když ho zvedl a hladil hlavu. Ona obvykle nemá moc nemluví a zahaluje sebe do tajemství, ale ... ona je ještě freaking hot! * * smirks
Shino: Jeden z mých chyb lezli na rameno a ona jednou nezabil ani strach. Ona se mohou objevit, nebo chce objevit zima, ale věřím, že ona není ... V průběhu zkoušek a protože jsme si spojili, ona otevřela více. A já se zbavit pocitu, že písek kluk ji má rád.
Neji: Nemám ji rád! * byl Nekoukat se na vás s jeho Byakugan, když jste byl na horký pramen, jsi zjistil, a udeřil ho hloupá! *
TenTen: Je to trochu divný, pokud se mě ptáte. Někdy to je tak chladné a bez emocí, ale pak jsem ji viděl hrát s Akamaru, baví se Temari a jen sedí na střeše uprostřed noci pozorovat Měsíc se Gaara ... Ano, s Gaara! Nevadí, alespoň Neji nemá rádi ji. * když věděla, že celý příběh co? *
Rock Lee: Já bych nikdy nečekal, ale ona je také silná taijutsu uživatele, sais ona používá, aby to ještě těžší bojovat proti ní. Ona nebyla nalezena kompletní mládí, ale ještě s malou pomocí ode mne a Gai-sensei, bude ona. * palec nahoru *
Temari: Upřímně řečeno, jsem velmi rád, že Rein začaly otevírat více a dokonce i pár lidí se domnívá, její přátelé. Vím, že starý Rein, strach a nenávistný, ale mám rád nové Rein o hodně více. A také vím, že Gaara rád ji od té doby navždy, s největší pravděpodobností proto, že nikdy k němu choval jako monstrum.
Gaara: Baví mě s ní kolem a dívat se na Měsíc s ní, ona se cítím jako člověk, a ukázal mi, jaké pocity jsou. Byla jediná, která nikdy ustoupil od mě, nebo se vyhnout mě jako všichni ostatní se ... Ukázala mi, že můj život stojí za to žít, žít se s ní. * Vypadá pryč červenající *
Kankuro: Hm. Proč si Gaara horké holka co?! * * pouts Ptal jsem se ji milióny časů, ale ona vždy odmítla a sedí na střeše se Gaara ... nehlučný ... Může mi někdo prosím, sdělte mi, co je tak zvláštního, že?!
Ino: Stejné jako Sakura očekávat, že ... Vypadá věc. Ona nevypadá lépe než já. Že jo?!
Chouji: Koupila mi ramen jednou.
Shikamaru: Je divné, že má představu o mě a Temari ... ona je problematické. Její schopnost je namáhavý!
Jonin
Kakashi: Rein hodně změnilo v uplynulém roce a já jsem rád, že o tom. Naučila se to, co důvěry, přátelství a láska znamená a viděl jsem, jak těžké to pro ni na začátku. Upřímně řečeno, já si přál, aby Rein bojovat s týmy mnohem více, než proti nim. Její čakra je obrovský, její znalosti téměř srovnává s důl a její schopnosti z ní činí mimořádný soupeře.
Kurenai: Její tým dostal až do věže v lese Smrt v přesně 100 minut, jen pár minut za ostatními písku tým. Později jsem slyšel od Shino, že viděl, jak se jí zabil jiného týmu ... to vypadalo, jako by ztuhl na zem a ona na ně zaútočil s ní sais. Je to neuvěřitelné uživatel všeho druhu jutsus a s ní kekkei genkai, čtení mysli lidí, téměř neporazitelný. Jen jsem zvědavý, co jí bude schopen, když je v mém věku.
Gai: Je lepší tolik na její schopnosti, stejně jako její osobnost. Tolik mladých lidí ... Je mi brečet. Ale skutečnost, že se dotýká písku dítě místo Lee se mi brečet ještě víc!
Asuma: Jeden z nejvíce studentů nedoplatků nebo přeplatků, jaké jsem kdy viděl. Nějakým způsobem ona je dost děsivé, když zastřelí vás smrt pohled, ale jsem opravdu rád její humor.
Tsunade: Mohl bych už cítit její čakry od vchodu do zámku ... když jsem seděl ve své kanceláři. Pamatuji si na ni být úplný samotář s důvěrou otázky, které s největší pravděpodobností kvůli své dětství, ale jsem rád, zjistila, že přátelé jí ukázala další, správné straně, život ... včetně Gaara z nich se zdá být velmi oblíbil.
Jiraiya: * nechcete vědět, co si myslí, věřte mi! *
Třetí Hokage: Ach, Mikamo Rein z Sunagakure. Viděla jsem ji v poslední zápasy chunin zkoušek a byl opravdu ohromen její dovednosti. Ona není jen dobrou taijutsu uživatele, ale s její rodokmen limit, který si osvojila již téměř dokonale, ona je skvělá uživatel ninjutsu také. Rovněž byl na mou pozornost, že začala k většímu otevření k druhým lidem a především Gaara ... Oba prošli drsné dětství a možná ... Ano, možná, že se uzdravil, protože jejich vztah.
Akatsuki

Pein: I'm not really zájem spratek, že i když její linie hranice je mimořádná, ale ... Mám místě se obtěžovat s ní zvažuje ona chrání Shukaku, jako by ji chrání - a to: S jejich životy.
Itachi: Říká se, že umí číst myšlenky lidí a je s nimi schopen poznat, co její soupeř se bude dělat dál ... Její hypnotickém transu se moc neliší od mého Tsukuyomi ani jedno. Nemůžu se dočkat, až bojovat a dokončit ji pryč!
Kisame: Itachi-san je velmi touží konečně setkat, což chápu za všechno, co jsme slyšeli o ní tak daleko. Osobně mám zájem o to, kolik návštěv bych musel přistát na ni má Samehade tak její kompletní čakra je vyčerpána.
Deidara: Slyšel jsem o ní a Myslím, že bude můj další misi v Suna trochu těžší, než jsem se poprvé předpokládalo. Ale ani písek, ani někteří pyschic schopnost může porazit své hlíny jo.
Zetsu: Já chci jíst ji ...
Hidan: Není o vás zájem. * obsazeno modlí *
Kakuzu: Je úplně jedno, kdo jste a co děláte.
Tobi: Tobi neví, ji ale Tobi je hodný kluk!
Orochimaru: Její otec pochází z linie limitu Sharingan, takže s tím Uchiha a Mikamo v mých rukou bych být tak dobrý jako nepřemožitelný. * creepy úsměv"tweety

25. srpna 2009 v 12:15 | jane-sasi |  zapisníček

Diplom pro sasuke-uzumaky alias akyra za 3.místo

24. srpna 2009 v 19:54 | jane-sasi
TAKY GRATULUJU

Diplomek pro potteríka za 2.místo

24. srpna 2009 v 19:38 | jan-sasi
TAKY GRATULUJU

diplomek pro sasinku7 za 1.místo

24. srpna 2009 v 19:28 | jane-sasi
GRATULUJU

kdo je na obrázku

24. srpna 2009 v 18:43 | jane-sasi |  Soutěže
kdo je na obrázku???????
kdo to vyhraje dostane bleskovku kterou bude chtít
1)kdo je na obrázku
2)kolik jim je let
3)jméno
4)jaký chcete diplom

the climb

24. srpna 2009 v 17:51 | jane-sasi |  Hannah Montana

1.Díl Začátek

24. srpna 2009 v 14:24 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
1.Díl Začátek
Když přišlo zlo do této dimenze,proto byl vybrán šampion jménem Sasuke ale později po přezdívkou Angel, aby zachránil svět a založil si tým Angel, taky měl mladší sestru Jane a jednoho rána se jí zeptal:Čauky Jane nechceš semnou založit tým Angel a zachraňovat semnou celej svět před zlem??????:,,
A Jane odpověděla:,,Čauky Sasuke já se mám dobře no proč ne a jaký bysem měla schopnosti musim mít nějaký ne:,,
Sasuke měl ale taky nějaký schopnosti tyhle:Vzduch,Voda,Oheň.
A jaký že měla Jane schopnosti:Křídla když se otevřou vypadá opravdu moc krásně,Země,Vzduch.
Tak se vydali na na cestu hledat další do týmu Angel cestou potkavají holku jménem Elisa a ta má schopnosti:Oheň,Vzduch. A tak se vydavají na cestu aby zachránili celej svět před zlem.
Jak se říká.Zlo prohrává,dobro vyhrává Tým Angel stejně vyhraje.
THE END 1.DÍLŮ
2.Díl,Tým Angel hledá další do týmu, a cesta za zlem pokračuje

Angel:Začátek nového bojovníka Naruto

23. srpna 2009 v 21:11 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
Jméno:Naruto
Věk:18
Přátelé:Jane,Elisa,Harry a Sasuke
Nepřátelé:Zlo hlavně upíři.
Info:Jak je řečeno je upír s duší.Nepije lidskou krev ale zvířecí.Objeví se uprostřed boje s týmem Angel.Po krátké dohodě jsi ho berou mezi sebe.Bojuje proti zlu a jak řečeno upírům.Později se zamiluje do Sasukeho.V minulosti co jsi pamatoval mu říkali liška.Ale to je minulost.
Umí vytvořit ze země vše co jen jde je rychlí a někdy tvrdohlaví.Jeho živly:země a energie.
Má menšího lišáka Kiuka má 9 ocasů je neškodný.Snaží se najít způsob jak se stát člověk.
Zabít ho můžete jen neopětovaná láska a kolík do srdce.

Angel:Začátek nového bojovníka Sasuke

23. srpna 2009 v 21:05 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
(tý čelenky jsi nevšímejte jo?)
Jméno:Sasuke

Věk:17

Přátelé:Naruto,Jane,Elisa a Harry

Nepřátelé:Zlo

Info:Sasukeho ani nepřekvapí že je jiný.Předurčený šampion který zabrání konci světa.
Jeho mladší sestra Jane mu ve všem pomáha když jsou prázdniny začíná to dobrodružství.
Je šampion to znamená největší síla.Jeho nej zbraň větrné jehly.Umí přivolat 5 draků Dieka,Una,Madrin,Corny a Barta.Když později jim začne pomáhat Naruto.Je těžké si uvědomit že je Sasuke jiný skoro ve všem.Jeho živli:vzduch,voda,oheň.Znamínko má na ramení vějířek ve dvou barvách.Brzo po té co se stal šampion je docela známí jako Angel(anděl)

Angel:Začátek nového bojovníka

23. srpna 2009 v 20:34 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
Jméno:Jane

Věk:16(nejmladší)

Přátelé:Elisa,Naruto,Harry a bratr Sasuke.

Nepřátelé:Zlo

Info:Jane je mladší sestra Sasukeho.Její schopnosti se projeví v 1.díle.Hned pozná že něco neni v pořádku jak má být.Později zjistí jaké to je ve skutečnosti.Zlo je všude kolem nich a je pouze pár vyvolených kteří svět zachrání.Je těžké je najít.Na zádech má znamení křídel.Když se přemění vypadá jako anděl ale vě skutečnosti je to jinak.Její zbrání je vějíř síla bystrého krále země.
Její živel:Země a vzduch.Miluje Harryho.

Angel:Začátek Nového Šampiona Harry

23. srpna 2009 v 20:33 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
Jméno:Harry

Věk:18

Přátelé:Elisa,Jane,Sasuke a Naruto

Nepřátelé:Zlo

Info:Harry je velmi bystrý a rychlí a na svůj výkon se nevyrovná žádnému sportovci.
Když byl dítě rodiče z jiné dimenze ho dali do našeho světa aby zažil dětství jako každý jiný.
Má znamení na hrudi.Znak jeho rodu.Sasuke ho objeví náhodou když bojuje s vlkodlakem.
Je další člen týmu.Jeho zbrání jsou různé kataky a samurajské meče.Umí vytvořit vodní bubliny a také někdy dává elektrické šoky.Je to pohledný mladík s duší samuraje.Jeho živel:voda a energie.
Miluje Sasukeho sestru.

Angel:Začátek Nového Šampiona Elisa

23. srpna 2009 v 20:23 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
Jméno:Elisa
Věk:17
Přátelé:Sasuke,Naruto,Harry a Jane
Nepřátelé:Zlo
Info:Elisa je už od přírody pěkná bojovnice.Ostatní ji berou s respektem.Ale když se ji před očima objeví upír svádí boj na život a na smrt.Sasuke ji najde a brzo zapadne do týmu.Chvíli vypadá že chodí se Sasukem ale neni to pravda.Její nejoblíbenější zbrání kataka větru.A onivé meče.
Má na krku znamení ohně(menší plamínek).Jane bude její nejlepší kamarádka.Její síla spočívá rychle její úrověň se vyrovná Sasukemu.Živel oheň a vzduch.Umí přivolat Diela(draka).

Angel:Začátek... rezence

23. srpna 2009 v 19:48 | jane-sasi |  Angel:Začátek nového šampiona
Zlo prolomilo bránu do našeho světa.
Je čas najít šampiona který nás zachrání.Ano je to Sasuke obyčejný 17 kluk který zažije neuvěřitelné prázdniny.Jeho sestra a on byli pověřeni ničit zlo a najít ostatní jako jsou oni do spolupráce.Je možné aby zlo zničili?Postupně poznávají Elisu Haruho a Naruta upíra z duší.
Společně bojují za dobro a chod lidstva.Ale mezi napětím klíčí láska .Je možné aby se z Naruta stal člověk?Jaká je naděje se postat apokalipse?Fantasy povídka Angel:Začátek nového šampiona .Již brzy.
Zlo jsi vás najde všude!