Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Díl 8.Kde je Ron

5. července 2009 v 16:30 | jane-sasi
Díl 8.

Kde je Ron

Jednoho dne přesně v 7.hodin ráno se Harry probudil aby nepřišel pozdě na snídani ale když se probudil a kouknul se na Ronovo postel kde spí, postel byla prázdná, šel za Hermionou se zeptat jestli neviděla Rona.
Ale neviděla
a hádej te kde byl Ron v tajemnym lese a bojovl tam s velkym 3.metrovým pavoukem když to Harry viděl okamžitě řekl Ronovi aby přestal,ale znáte Rona okamžitě řekl nějaký legrační slovo:,, Ne nepřestanu,pavouk chtěl abysem stepoval tak mu to vracim tumaž:,,
A Hermiona řekla:,, Dost Rone Dost!!!!!! Bacha vpravo
Ten pavouk měl totiž 8.chabadel
A tam mu Harry a Hermiona pomohli ale najednou tam přilezli ještě 3.malý pavoučci který měli každý 3.chapadla a začal boj kolem letály chapadla tekla tam krev ale najednou Harryho napadlo jedno kouzlo tak to skusil a všechny pavouky zníčil a Ron řekl:,, Dík Harry ale ten velký pavouk byl hustej že jo.
The End
Předposlední díl 9. bude s názvem Draco Malfoy se zkouší zabíjet Harryho Pottera


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama