Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Díl 3. Kde je Harry

3. července 2009 v 12:01 | jane-sasi
Díl 3.
Kde je Harry

Bylo ráno a Harry nebyl ve svý posteli když se Hermiona probudila aby řekla Dobrý ráno Harrymu tak úplně vyskočila ze svý kůže kde může bejt běžela za Ronem jestli ho neviděl ale neviděl. Běžela za ředitelem s pláčem jestli neviděl Harryho neviděl.
Hermiona hledala Harryho po celý škole i v lese ale po Harrym ani stopa,Hermiona si vduchu už říká co když se mu něco stalo, nebo ho třeba někdo zabil,Harryho taky chtěl zabít Lord Voldemort.
Tak se Voldemort přidá k tetě,strejdovi,a synovi.
Teta se strejdou a synem našli Harryho a vzali ho do temnýho lesa pak zavolali na kouzelníka kouzelník Alexandr Harryho zasáhnul vražednou kletbou ve snu se mu zjevili jeho praví rodiče Harrymu něco řeknou a pak Harry pootevře oči ale neotevře Dudley se kněmu naklání a kontroluje jestli je mrtvý.
Hermiona, pořád pláče hledá Harryho po škole a vůbec nic nejí A Ron ten pomáhá Hermioně hledat po škole Harryho taky nejí a utěšuje Hermionu Dudley zachrání Harryho,Harry mu poděkuje že si myslel že je s nim navždy konec
Ale najednou tam přijde Hagrid řekne kouzelníkovi jestli by mu nepomohl dones zpátkyy do školy Harryho.
Když se dostanou do Bradavic vejdou s kouzelníkem do hlavní síně Hagrid Harryho pomalu položí na podlahu kouzelník něco mluví o tom že vyhral a že Harry není.
Profesorka Mcgonagalová nemůže uvěřit a Hermiona,Ron,i Ginny Ječí jméno Harry a ne!!! Hermiona,Ron,Ginny,Fred,George,Neville,a Lenka se vzbořčí a začne boj Dudley bojuje s Ronem a Hermionou a s Fredem,Harry si nasadí neviditelný plášť Hermionu zasáhne kletba Crucio! Harry vyslal na Dudley ho kletbu sundal neviditelný plášť všichni jásali Hermiona se svalila na zem,Harry bojuje s kouzelníkem A Harry vyhrál.
A Harry zachránil Hermionu pusou Hermiona se probudila vstala a objela Harryho a ještě k tomu brečela radostí.
A to je konec další 4.díl bude s názvem Odhalení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama