Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Červenec 2009

vzkaz 01

28. července 2009 v 7:54 | jane-sasi |  Vzkazy
Ahoj Lidi jak se máte určitě dobře teďko vám sem do vzkazu přidám nějaký fotky nebo obrázky tak počkej te:

vzkaz

27. července 2009 v 14:23 | jane-sasi
Ahojky lidi napsala jsem hodně dílů Harryho Pottera a taky 3.díly Naruta trošku mi docházejí myšlenky. Všichni s kym si píšu na icq mi říkají že jsou super že se jim prej líbí ale teďko od středy mi nějak nejde internet,icq,skype,email takže takže nebudu moc dlouho psát ty povídky pokračovaní, dokud mi to nikdo nespravíale to bude trvat asi dlouho protože se nemůžeme spojit s panem kterej má nastarosti ten internet ale budu se snažit aby to bylo co nejdřív.uvidíme jak to dopadne.
Moje kamarádka a můj kluk mí vždycky spíš se ptaj:,,Kdy bude další povídka nebo nějak tak:,,
ale to je moje věc kdy jí napíšu a proto bysem chtěla slíbit že další díl povídky napíšu brzo jak hned okamžitě půjde internet.
Tak se všichni mějte Ahojky
jane-sasi

obrázky

27. července 2009 v 14:15 | jane-sasi

životopis+tapeta

19. července 2009 v 8:15 | jane-sasi
Povolání: Ninja, Shinobi, postava z Naruto
Věk: 17
Datum narození: 15. 07. 1992
Místo narození: Listová Skrytá Vesnice
Znamení: Rak

Sakura HarunoŽivotopis

Sakura je z Listové vesnice. V její týmu jsou Naruto Uzumaki a Sasuke Uchiha. Jejich trenér je Hatake Kakashi. Sakuře a Iňe se líbí Uchiha Sasuke. Sakura slyšela že Sasukemu se líbí holky s dlouhýmy vlasy.

Na začátku seriálu je Sakura Genin v Listové vesnici. Haruno Sakura, Uzumaki Naruto a Uchiha Sasuke tvoří tým 7, který vede Jounin Hatake Kakashi. Později ji pak trénuje Tsunade. Její nejlepší schopnosti jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat Chakru. Například byla na první pokus schopna lézt pomocí Chakry po stromech, zatímco Sasukemu a Narutovi to trvalo celý den tréninku. Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší než ostatních Geninů. Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je Kai (zrušení iluze). Pod vedením Tsunade bude pak mnohem silnější.

Uvnitř Sakury žije její druhé "já" - vnitřní Sakura, která se zdá být ještě víc hrubá než Kyuubi (devítiocasý démon) uvnitř Naruta. Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se větsinou objevuje jako vtipná vložka, protože Sakura je typicky milá. Vnitřní Sakura používá hlášku しゃーんなろー (Shaannarou - Šán-naró), což nic neznamená, ale překládá se jako Hell Yeah (Sakra jó!) v Angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi. Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se jí velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů Chuunincké zkoušky na ni Yamanaka Ino použila Shintenshin no Jutsu (technika přesunu mysli).

V dětství a ze začátku na akademii si ze Sakury dělali srandu kvůli jejímu velkému čelu. To skončilo, když se s ní velmi oblíbená Yamanaka Ino začala kamarádit a dala jí stuhu. Sakura mělo Ino jako svůj vzor a obdivovala její vzhled a schopnosti, ale měla kvůli tomu pocity podřazenosti a méněcennosti. Jejich přáteltví trvalo do té doby, než zjistily, že obě chtějí sbalit Uchihu Sasukeho. Uchiha Sasuke byl v celé akademii u holek nejoblíbenější. Sakura si myslela, že se Ino nikdy nevyrovná, to chtěla ale změnit, a tak ji vrátila stuhu a prohlásila, že od teď jsou rivalky.

Narozdíl od většiny ostatních postav z Naruta nemá Sakura ve svém dětství žádný špatný zážitek. Když jsou Sakura, Naruto a Sasuke přiřazeni do týmu 7, tak se Sakura zaměří pouze na Sasukeho a Naruta nemůže vystát, i když vlastně neví zhola nic o jejich povahách. Krátce po vytvoření týmu 7 Sakura řekne Sasukemu, že si myslí, že Naruto musí být šťastný, když nemá rodiče, kteří by ho komandovali. Naruto při tomto rozhovoru nebyl, a proto nemohl oponovat. Sasuke má vlastní zkušenosti s tím, jaké to je být sám, a tak ji dost vynadá.

Sakuřina oblíbená jídla jsou Anko knedlíky se sirupem a Umeboshi. Nemá ráda cokoliv kořeněného. Její koníčky jsou kvízy a hry na paměť. Nejoblíbenější hláška je 勇気 - Yuuki (Júki) - Odvaha, ačkoliv to v první knize faktů bylo 一生愛の人生よ! - Issen ai no jinsei yo! (Issen ai no džinsei jo!) - Celý život plný lásky. Sakura má talent na šití.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSpekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraiya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.

Při interview s Kishimotem Masashim, který mangu Naruto vytvořil, vyšlo najevo, že Sakura a Rock Lee měli představovat lidské slabiny (alespoň tedy ze začátku).

Sakura se narodila 28. března a na začátku seriálu jí bylo 12. Má zelené oči a růžové vlasy. Měří 148,5 cm a váží 35,4 kg. Jak již bylo řečeno, je Geninem v Listové vesnici (Konoha). Později povýší.

Překlad jména
Slovo Haruno znamená "jarní pole" a Sakura znamená květ třešně, třešeň je národní rostlina v Japonsku. Sakura je jedno z nejběžnějších jmen v anime.

Techniky
Shousen Jutsu (technika tajemné pěsti)
Chakra no Enjintou (Chakrový skalpel)
Dokumeki no Jutsu (technika extrakce jedu)
Tsutenkyaku (bolestivá noha z oblohy)
Bunshin no Jutsu (klonování)
Kawarimi no Jutsu (přemístění, nahrazení)
Sakura Fubuki no Jutsu (technika bouře třešňových květů)
Henge no Jutsu (technika přeměny)


Díl 2.Naruto představuje Sasuke svým kamarádům

17. července 2009 v 17:15 | jane-sasi
Díl 2.
Naruto představuje Sasuke svým kamarádům
Když se probudil ráno Naruto šel za Sasuke aby šla s Narutem do lesa a tam, už staly Narutovy kamarádi Shakura atd
Tak se Sasuke seznámila s kamarádama ale Shakura jí nesnašela když viděla jak si dává s Narutem pusu.
Díl 3.Naruto a Sasuke se rozchází navždy


Díl 1.Naruto a Sasuke se potkávají a seznamují

12. července 2009 v 21:25 | jane-sasi
Jednoho rána když se šel Naruto projít ven do lesa, v tu dobu šla ven lesem i moc moc krásná holka jménem Sasuke když se tam přibližovali bouchli se dohlavy a podívali se jeden druhýmu do očí a Naruto povídá:,, Ahoj já jsem Naruto, ty jsi tak nádherná jak se jmenuješ????:,, a Sasuke řekla:,, Ahojky já jse jmenuju Sasuke ty jsi taky moc moc krásný:,,a Naruto navrhl jestli by si rovnou nemohli tykat a Sasuke řekla:,, Tak jo jsem Sasuke a Naruto řekl:,, Ahoj jsem Naruto:,,
Když se seznámili dali si taky první pusu byla tak krásná, musí bejt krásný dostat první pusu v životě.
Díl 2.bude s názvem Naruto seznamuje Sasuke svým kamarádům

Díl 12.Čary Mary had objev se tu zas

11. července 2009 v 20:11 | jane-sasi
Díl 12.
Čary Mary had obejv se tu zas

Jednoho rána kdyš šel Harry,Hermiona a Ron po chodbě na snídani viděli jak se po chodbě něco plazí had nebo co tak ho pronásledovali ale potom zjistili že ten had bydlí u Draca Malfoe v pokoji bylo to dlouhý ten had asi 2,nebo3.metry dlouhý Draco mu říkal ocásku,když Draco uviděl okamžitě ocáska poslal na Harryho Rona Hermionu
Ocásek okamžitě zaútočilale kdyby nepřišel ředitel Harry by už byl po smrti.
Ale jednou ráno Harry záútočil a zabil ocáska když to viděl Draco okamžitě k němu přiběhl a rozplakal se a vzal si jeho mrtvolu do svojí hůlky aby vytvořil novýho Ocáska a ono se povedlo vyrost novej Ocásek
THE END
TUTO BYL POSLEDNÍ DÍL POVÍDKY HARRYHO POTTERA A HERMIONY
ROZLUČTE SE S HARRYM POTTEREM
A PŘIVÍTEJTE NOVOU POVÍDKU S NÁZVEM: NARUTO A SASUKE

Díl 11.Hermiona a Ron se hádají

8. července 2009 v 9:42 | jane-sasi
Díl 11.
Hermiona a Ron se hádají
Jednoho rána vstal Harry z postele a slyšel nějaký hádaní dole na chodbě tak se tam šel kouknout aby zjistil kdo se tam háda, a najednou vidí jak se tam dole hádají Hermiona a Ron a Ron říká:,, Hermiono drž ten tvůj oranžovej kartač od mý prašivky už ten tvůj oranžovej kartáč měl prašivku v hubě:,, A Hermiona říká:,,Rone Rone, za 1. můj kocour neni oranžovej kartač, ta toje krysa je zase kartač na boty hahahaha:,,
A Harry řekl:,, Hermiono Rone Dost:,,
A Ron řekl:,, Jo až uvidim ten oranžovej kartač omluvim se mu:,,
A Hermiona řekla:,, spíš se omluv mě:,,
A tak se Ron A Hermiona přestali hádat
THE END
Díl 12. Čary Mary had objev se tu zas


Díl 10. Boj pokračuje

6. července 2009 v 20:07 | jane-sasi
Díl 10
Boj pokračuje

Hned ráno se Draco Malfoy s Harrym sešly na chodbě ve škole v Bradavicích aby si to doviřídili, tak začal boj Draco Malfoy dostal 2.krát do huby a Harry taky dostal 2.krát do huby, několikát si dali do huby a facku,dokud nepřišla profesorka když to uviděla okamžitě dala Harryho a Malfoe od sebe a řekla:,, To by už stačilo DOST:,,
A Harry řekl:,,Paní profesorka má pravdu to by stačilo:,,
A Draco Malfoy řekl:,, Má pravdu to by stačilo:,,
Tak se všichni odebrali to velký síně a pan ředitel odebral káždýmu 5.bodů Harry samozžejmě byl naštvanej a Draco Malfoy taky,Harry ani nemohl jíst a Hermiona taky nejedla pořád vzpomínala na to co jí řekl Draco Malfoy.
THE END
Díl 11. bude s názvem Hermiona a Ron se hadájí.

popi filmu tapeta

6. července 2009 v 14:49 | jane-sasi |  Twilight

Film podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové se na plátně kin objeví 21.11.2008 v USA a České Republice

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.

popis

6. července 2009 v 14:34 | jane-sasi
Mitchie je obyčejná holka, která má sen. Chce v budoucnosti dělat to, co ji baví ze všeho nejvíc, hudbu. Právě teď vidí cestu ke splnění snu v akci "Camp Rock", která se koná každé léto.

Napřed to vypadá, že kvůli nedostatku peněz žádný camp nebude, ale nakonec díky tomu, že Mitchiina matka dostane v campu práci šéfkuchařky, se hlavní hrdinka vydává zažít své nejlepší léto v životě, kde chce i přes svou trému zazářit jako sólová zpěvačka. Ovšem vše se změní, když Mitchie potkává "hvězdu" campu Tess a její dvě kamarádky. Aby zapadla do kolektivu "dětí slavných osobností", vymyslí si historku o svém úžasném životě v Číně a matce která je hlavní hvězdou televize, a této historky se pro svou reputaci a slávu na campu drží.

Ale všechno co si Mitchie vysnila se začíná bortit jako domeček z karet. Díky svému přátelství s Tess se z ní stala vokálistka v pozadí a taky Tessin "služebníček". Jako překvapení se na campu objeví slavná popová hvězda Shane, který má jako nápravu za své hvězdné manýry být instruktorem. Po prvních neshodách se z něj a z Mitchie stanou dobří přátelé. Ale jak to tak bývá, každá lež jednou vyplave na povrch a Mitchie bude muset nést následky...

Vesnice v plamenech 3.

5. července 2009 v 20:01 | jane-sasi |  zapisníček
,, Sakuro" otázal se Gaara a díval se na ni svýma ,,krásně" zelenýma očima. Sakura k němu vzhlédla , vzala si jeho tvář do dlaní a znovu ho něžně políbila. Gaara jí to něžně opětoval, až se sám divil, kde se v něm ta něžnost bere. A dál vám to snad nemusím popisovat. Sakura ležela vedle Gaary a spokojeně spala. Gaara se nad ní naklonil a odhrnul jí pramínek vlasů z čela. Vůbec ho neměla tak velké, jak se říkalo, naopak. Gaara vstal a šel k balkónu( já chci mít taky u svýho pokoje balkón !!!) a rozhlídl se po celé Suně. Všude byl klid a mír. Náhle ho někdo objal kolem pasu a dal hlavu na rameno. Ovšem Gaaru to nevyvedlo z míry, spíše se poddal pocitům. Ovšem oba netušili, že je někdo sleduje. Byl to Sasuke a byl celý žárlivostí bez sebe. Teprve teď si uvědomoval, jak moc po Sakuře touží a měl sto chutí tam na Gaaru skočit a rozbít mu hubu(stejně by se mu to nepodařilo), ale uvědomoval si Orochimarův plán, který zněl ,, zítra za úsvitu je znovu napadneme a neodejdeme, dokud Kazekageho nezabijeme"! Sasuke si to uvědomoval až moc dobře a věděl, že tímhle kouskem by ho absolutně zkomolil a tak se raději otočil a šel po svých, ale nemohl je vyhnat z hlavy. ,Sakuro" zašeptal Gaara a zaklonil svou hlavu na její. Tak tam stáli pěknou chvíli a pozorovali východ slunce. Najednou někdo zaklepal . ,, k sakru", ulevila si rychle Sakura , vzala svoje oblečení a šla se schovat do koupelny, kde ji Gaara uzavřel pískem. ,, Dále" řekl, když si na sebe natáhl kraťase( divný, Gaara v kraťasech, ale seklo by mu to). Vešel Kankuro, a když uviděl takovou rozválenou postel (asi víte proč) , tak si kdovíco pomyslel. ,, Máme nějaké správy, že se Orochimaru chystá znovu zaútočit" řekl a chtěl odejít, když v tom se ozvala z koupelny rána. Kankuro se lekl a chtěl se tam jít podívat, ale Gaarův vražedný pohled mu v tom zabránil. Já se tam podívám" řekl mu už trochu klidněji a vyprovodil Kankura z pokoje. Kankurovi to nějak nedalo, ale (překvapivě) přestal se tím zabývat. ,, Jseš v pohodě" zeptal se starostlivě Gaara Sakury, která seděla na zemi rozpláclá a na hlavě soustu zubní pasty. Gaara se musel pousmát. takhle komicky ji snad ještě nikdo neviděl. Pomohl ji se zvednout a odstranit ji tu pastu z hlavy. Měla po ni ale krásnou mentolovou vůni. ,, Asi bys už měla jít", ,, Kankuro říkal, že máme nějaké zprávy o dalším útoku Orochimara, a určitě ti to půjde sdělit, a kdybys tam nebyla, však ho znáš ne"? ,, Jasně" přikývla, naposledy mu věnovala něžný polibek a zmizela. Gaara to tam(překvapivě) uklidil a vyšel dolů na snídani. Už tam byli všichni i Sakura, ale nedala na sobě nic znát a normálně se s ním bavila. Kankuro tam pak všem přednesl plán, který vypracovali na obranu, proti Zvučákům a všichni s ním souhlasili. Po snídani se vydal rozkaz vojákům a ti se připravili do obranné pozice. Naruto a spol tam konečně střetli Bakiho, se kterým byli přiřazeni do speciální jednotky, která bude mít na starost hlavní útok. Kankurovi zvědi měli pravdu. Orochimaru a jeho ,, zvučáci" se blížili. A v tom... začalo pršet a byla neskutečná bouřka. Pro Gaaru to bylo špatné znamení, protože v dešti se jeho písek rozpouštěl a rozsypal se, takže neměl ochranu. Konečně dorazili, bylo jich snad 10 000. Suna ale byla menší než Konoha a proto na ni ,, podle Orochimara" stačilo jen zlomek ninjů, než na Konohu, ale to se pletl. V Suninském(nevím, jak se to skloňuje) vojsku bylo 6+1 bojovníků, kteří toužili po pomstě tak jako upír po krvi. Začal boj. Bylo to ještě horší, než ten první boj. Všichni do toho jeli naplno. Naruto a Sasuke se opět střetli. Tentokrát to ale nebylo vyrovnané, protože byl Sasuke rozčílený z toho, jak viděl Gaaru a Sakuru a tak do toho dal svou vrcholnou sílu a na tu Naruto prostě neměl. Odpadl na zem a pokoušel se zvednout, ale Sasuke k němu mířil s Chidori, Nagashi Chidori. Už se chystal mu to napálit do břicha ale v tu chvíli ... NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!
A než si Sasuke stačil uvědomit, co se děje, byl na zemi s mnoha ranami do krve. Postavil se a podíval se směrem, kde ležel Naruto. Před ním stála menší osoba.Byla to Hinata! ,, Tak hele Sasuke" spustila už docela ostře , ,, Na Naruta teda nemáš a já ti nedovolím, aby jsi mu něco udělal " řekla rozčíleně. ,, Ty... a zastavit mě" řekl pobaveně Sasuke a vrhl se na Hinatu, ta ho ale odrazila hyuuga technikou. Tak hele, ty malá couru" vyjel na ni Sasuke a vrazil ji do břicha Chidori, až se svalila na zem. Naruto se jí snažil pomoct, ale Sasuke ho srazil zpět. Tak a teď to dokončím" řekl a přišel k Hinatě. Chtěl ji uhodit , ale v tom ....

Flashback

Tak a teď do toho dej všechno Hinato" řekl Naruto a díval se na ni, jak se pokouší soustředit s nataženou rukou. ,, Zvládneš to, ty to musíš zvládnou" opakovala si v duchu a najednou... ,, Hinato, to je skvělý" vykřikl Naruto a běžel Hinatě popřát, ale ta na jutsu spotřebovala příliš mnoho chakry a odpadla . ,, To bylo skvělý" zašeptal Naruto a odnášel Hinatu domů.

End flashback

,, Ja-jak j-jsi- t-to u-udě-udělala" koktal Sasuke a přitom hleděl s úžasem na Hinatu, která mu právě do břicha naprala rasengan (pro upřesnění futton rasen shuriken) . ,, To víš, mám dobrého učitele" ušklíbla se Hinata a potom doběhla k Narutovi a začala ho ošetřovat. Naruto, Naruto, jsi v pořádku" začala trochu hystericky Hinata. ,, Neboj, to bude dobrý" chlácholil ji, ale nebylo mu hej. Krev měl všude. Sasuke se pokusil vstát, aby ji dodělal, ale nemohl, něco mu bránilo. Měl šílenou bolest v břiše, jak by taky ne, od Hinaty ten rasengan bolel ještě víc, jak od Naruta. Jak Hinata Naruta trochu ošetřila, tak se podívala směrem k Sasukemu nenávistným pohledem. Ten už stál, a opíral se o katanu a připravoval si CHidori level 3 ( pes, vůl, králík) Hinata na něj jen se strachem pohlédla, ale vzpomněla si , jak zubožil Naruta a tak se soustředila a vytvořila další futton rasen shuriken. Sasuke se k ní bez potíží rozběhl, ale Hinata zatím jen stála. Sasuke se pořád přibližovat a náhle natáhl ruku v pokusu, zasáhnout Hinatu chidorim do břicha. Ovšem Hinata ho předběhla a se svou nataženou rukou mu to vpálila do hrudi. Byla to velká rána. I ten nejlepší ninja by neměl šanci to přežít, natož Sasuke. Zůstal ležet ve velké kaluži krve a Hinata se na něj se strachem v očích, že něco takového provedla dívala. Pak znovu odběhla k Narutovi, který z toho byl ještě paf a znovu ho ošetřovala. Pak ho vzala a za doprovodu několika ninjů, kteří ji bránili před útoky ostatních jej dovedla do nemocnice. Pak se vrátila a začala pobíjet nepřátele. (já vim, je to hodně přehnaný, ale Hinata se mi pro tuto roli líbila , tak kdyžtak sry.)
No tak , Gaaro, vydej mi vesnici a nezabiju tě" řekl Orochimaru slizky. ,, NO, stejně by jsi mě potom zabil" řekl optimisticky Gaara a pustil na Orochimara svůj písek. Byl to velice vyrovnaný boj. Oba soupeři se hodně zapotili. Orochimatu nic nezmohl se svými hadími příšerami, protože je Gaarova písečná rakev roztrhala na kousky. Takhle tam bojovali hodně dlouho. Bylo to podobné jako Dei vs Gaara, ale v tom rozdílu, že měl navrch Gaara. Odhodil Orochimara stranou, ale ten ještě předtím překonal jeho ,, nezničitelnou" obranu a udělal mu nepěkný šrám před hruď , ale ani to Gaaru nedonutilo, aby vydal jedinou hlásku. Přišel k němu, aby mu uštědřil poslední ránu, ale před něj dopadli mlžné kuličky a Orochimaru a jeho bojovníci se vypařili. Píseční bojovníci byli už hodně unavení a tak to uvítali. Sakura běhala od jednoho k druhému a ošetřovala rány. Musela i k Nejimu, který byl tak paličatý, a musel do boje, bohužel se mu přetrhlo šití a tekla červená. Odnesli ho do nemocnice, kde se TenTen šíleně nasmála, protože se Neji hrozně vztekal, že prý mu to špatně zašili. Jednou se ohnal a zhodil teploměr a podruhé zase skleničku. Přišla ho uklidnit až sestra a Neji teda konečně sklapnul. Mezitím se projednával Orochimarův útok v hlavní budově. Všichni se shodli, že je po všem, v čemž měli na jednu stranu pravdu, ale na druhou se k nim řítilo další, mlžné a vodopádové vojsko , a měl se odehrát boj na život a na smrt. Jediné , co tomu napovídalo bylo červené, až krvavé slunce zapadající přímo nad Sunou. tento boj se zapíše do dějin ......

Vesnice v plamenech 2.

5. července 2009 v 19:37 | jane-sasi |  zapisníček
Konečně, podívejte" zavolala Sakura a ukázala na vesnici před nimi. Byla to Suna. Konečně ti dají něco na tu ruku Neji" řekla TenTen a stále podpírala Nejiho, který měl trochu problém udržet se na nohou. ,, Neboj, už jenom pár set metrů" snažila se ho TenTen utišit, protože to vypadalo, že jeho ruka je na tom špatně. Konečně se dostávali pár metrů před bránu Suni, ale museli trochu počkat na Kibu a Akamaru, protože když byl Akamaru tak těžkej, tak to Kibovi dalo pořádně zabrat. Konečně zaklepali na bránu a řekli ,, dobrý den, my jsme z Konohy a.... nedořekl Naruto a ninja je ihned vtáhl dovnitř. Takže aspoň někdo přežil" řekl uleveně a vedl je k budově Kazekage. ,, Můžeme dál kazekage" řekl po zaklepání a ozvalo se mu kladné odpovědi. Když Gaara spatřil , že aspoň někdo z Konohy přežil, byl bez sebe štěstím a dokonce se i usmíval. ,, To je dobře, že jste naživu" řekl co nejvřeleji. ,, Ahoj Gaaro, řekl usměvavě Naruto, ale to se Gaarův pohled zastavil na Nejim a TenTen. Riu" řekl na svého společníka, zaveď ho do nemocnice a ať ho pořádně ošetří" řekl Gaara a Riu jen přikývnul a odvedl Nejiho v patách s TenTen do nemocnice. Řeknete mi, jak se to stalo? zeptal se Gaara. Nikdo se k tomu ale neměl a tak Gaara pochopil, že to pro ně bude hodně těžké a nechal je být. ,, Dobře, mezitím se můžete jít zabydlet a trochu najíst a odpočinout. Určitě jste už vyhládlí" řekl Gaara a poslal s nimi nějakého ninju, aby je doprovodil. ,, Můžu dál Gaaro" ozvalo se zpoza dveří. ,, Co chceš" řekl Gaara trochu podrážděně. Do dveří vstoupil Kankuro. ,, Jak to s něma vypadá" zeptal se.,, jsou z toho zdrcení a asi byli po cestě napadeni. Když tohle potkalo Konohu, může to potkat i nás" řekl mu Gaara se zamyšleným pohledem někam do dáli. ,, Kdy si s něma promluvíme" řekl Kankuro připravený k odchodu. ,, Měli bychom co nejdřív, ale zatím tu zůstanou a budou tu jako doma, rozumíš" řekl a podíval se na Kankura. ,, Můžeš se spolehnout" řekl Kankuro a vyšel z pracovny.
,, Tak pohněte, už jsou určitě v Suně a my tam musíme dorazit do setmění" řekl Sasuke svému týmu, který se pomalu plazil za ním. ,, No vždyť už jdeme" brblal Sugetsu a popoháněl Karin, která se plazila s vyplazeným jazykem.,, Konečně" řekl Sasuke a díval se z vysoké skály na vesnici, která se před nimi rozprostírala. ,, zaútočíme dnes večer, až budou spát" řekl a schovali se za velkou skálu. Nastal večer a tým Hebi se chystal ke svému zdrcujícímu útoku. ,, Připravení" řekl Sasuke a všichni přikývli. Karin se na něj podívala zamilovaným pohledem, ale Sasuke ji ten pohled vrátil ve formě ,, nech mě být, jsi otravnější jako Sakura"! Sasuke vyvolal Mambu(hada) a už si to řítili na Sunu. Hlídači u brány byli zaskočeni podivnými zvuky, které se vydávali zpoza brány a tak nakoukli. Jak uviděli nepřátele, rychle poslali pro posily a vtrhli do pracovny Kazekage. ,, Kazekage - sama, je tu problém, do města vtrhli nějací ninjové a dokážou vyvolat hada, jako Orochimaru" řekl zadýchaně ninja. Jakmile to Gaara uslyšel, vyběhl ven a podíval se na spoušť. Sasuke a jeho tým právě terorizovali západní část města. Gaara se tam chtěl rozběhnout, ale zastavil ho něčí povědomý hlas. ,, Počkej na nás, my jdeme taky" řekl onen hlas. Gaara se ohlédl a spatřil Naruta. ,, Ne, vy nemůžete jít, jsme moc slabí z cesty" řekl rázně, ale to už z hloučku vystoupila Sakura a praštila ho tak, že tam měl pořádně dlouho červený flek. ,, Tak hele Gaaro, jsme ti vděčný, že jsi nám pomohl, ale tohle je taky naše nevyřízená záležitost" řekla a podívala se napřed na Naruta a pak směrem, kde byl tým Hebi a Sasuke. ,, Já vám v tom nebudu bránit" řekl nakonec Gaara a vydal se s nimi do boje. ,, Sasuke, počkej, já tě dostanu" křičel Naruto na kilometr daleko na Sasukeho, který právě probodl jednoho ninju. Sasuke se otočil a když spatřil Naruta, zastavil se a oba dva na sebe zírali. Mezitím doběhli i ostatní. Sugetsu byl protivníkem pro TenTen a Nejiho, Jugo pro Kibu a Akamaru, Karin pro Hinatu a Sasuke pro Naruta. Sakura chtěla Narutovi pomoct se Sasukem, ale to se zjevil Orochimaru na svém obrovském hadovi a řítil si to k ní. Sakura se tedy zabývala Orochimarem. Protože byl Gaara Kazekage Suny, tak i on jim pomohl, nemohl přece nechat své město na pospas. Mezitím zápas mezi TenTen, Nejim a Sugetsu. Sugetsu zakázanou technikou vyvolal hada a poštval ho proti nim . Ovšem TenTen vyvolala dvojčata draky a její zbraně se zabořili hadovi tak hluboko do kůže, že byl mrtvý. Neji potom svou ,, úžasnou" hyuuga technikou skolil Sugetsu na zem a svázal ho chakrovými pouty. Kiba a Akamaru si také nevedli špatně. Měli sice trochu problém se vyrovnat Jugově rychlosti, ale jejich stopovací schopnosti to vynahradili .Souboj ukončili Garougou a taktéž svázali Juga chakrovými pouty. Karin si myslela, že proti Hinatě to bude lehčí, než vše na světě, ale to se šeredně pletla. Hinata sice vypadala křehce, ale uvnitř to byla bojovnice na život a na smrt. Pustila se do Karin Hyuuga technikou tak, že se Karin jejím úderům nemohla vyhýbat. Karin jí sice párkrát dostala v taijutsu, ale jak jsem řekla, proti Hinatě neměla nejmenší šanci. Karin odpadla únavou na zem a Hinata ji svázala. Mezitím probíhal nelítostný boj mezi Sasukem a Narutem. Sasuke a jeho odporní hadi se pořád snažili Naruta dostal, ale jakmile se v něm probudil Kyuubi, neměli nejmenší šanci. Všichni hadi se vypařili a zůstal jen Naruto a Sasuke, kteří se na sebe nenávistně dívali. ,, Proč jsi to přežil Naruto, měl jsi zůstat mrtvý"! ,, Teď pocítíš tu pravou bolest" řekl Sasuke a rozběhl se na Naruta s Katanou. Naruto se ale vyhnul a připravoval se k Rasenganu a Sasuke k Chidori. Oba dva se na sebe řítili, ale přerušil je něčí výkřik.

Před 30 minutami

,, Tak malá Sakura nám vyrostla" řekl posměšně Orochimaru, který stál na svém velkém hadovi. ,, NO, ale ty jsi zůstal pořád stejně slizký" oplatila mu to Sakura. To se už ale Orochimaru naštval a zaútočil svým hadem. Sakura se mu bez potíží vyhnula a bouchla pěstí do země, která se ihned rozpukla a had do ní spadl. Tohle Orochimaru nečekal a slítnul z hada na zem,. ovšem ještě než spadl na zem, stačil vyvolat dalšího, a ten ho zachytil. ,, Nejsi tak slabá, jak jsem myslel" řekl orochimaru a pousmál se. ,, Tsunade tě dobře vycvičila"! ,, No to jo, ale tobě nějak padá hřebínek" řekla Sakura a znova se pustila do orochimara. ten seskočil ze svého hada a bojovali v Taijutsu, ve kterém byli oba velice dobří! Později přešli na zbraně. Orochimaru si vytasil svou Katanu a začal dorážet na Sakuru , ale ta to svými shurikeny a kunai vykrývala. Jedna silná rána ji ale odhodila na opačnou stranu a Orochimaru se k ní začal přibližovat. Sakura začala křičet(sice divný, ale hodilo se mi to do děje) a v tu chvíli.....

Nyní

,, K sakru, co ty se do toho pleteš" proklel Orochimaru, protože jeho ránu zastavila tvrdá zeď z písku. Sakura se ohlédla a za ní stál Gaara. Sakura nemohla uvěřit, že právě on by ji zachránil. Gaara poslal na Orochimara svůj písek a Orochimaru měl co dělat, aby se mu vyhnul. mezitím přišel Gaara k Sakuře a pomohl jí stoupnout si na nohy. ,, Díky Gaaro" řekla a na Gaarově obličeji se vykouzlil sice nepatrný, ale by to ÚSMĚV!! Gaara se pak pustil do boje s Orochimarem a asi po 30 minutách, kdy toho měli oba dost, dal Orochimaru povel k ústupu. Sasuke sice nechtěl přerušit boj s Narutem, ale neměl na výběr. Všichni Zvuční se vypařili ze Suny tak rychle,jak odešli. Naruto přiběhl k Sakuře ,, Sakuro, nestalo se ti nic" zeptal se Sakury, a ta jen přikývla. Společně se vraceli do budovy hokage, kde také byli ubytovaní. Ošetřili si zranění a šli na večeři na kterou už se v celku těšili, protože byli z boje velice hladní. Až se najedli, šli společně do svých pokojů. Neji se ubytoval s TenTen, Naruto s Hinatou, Kiba s Akamaru a Sakura měla pokoj jen sama pro sebe. ,, Mám, nebo nemám.." rozmýšlela se v duchu Sakura. Nakonec se rozhodla že půjde. Zaklepala na dveře od pokoje a vstoupila.Gaara stál u okna a když se ohlédl a spatřil Sakuru, velice se podivil. ,, Co potřebuješ" zeptal se trochu přívětivým hlasem. ,, No.. já... chtěla jsem ti poděkovat, že jsi mě zachránil" řekla Sakura . ,, Bez tebe bych už byla mrtvá" řekla ještě a usmála se. Gaara se taky pousmál a dodal: ,, Nemáš zač". Sakura se trochu začervenala ,a chystala se odejít, když v tom ........ Ještě nechoď" řekl Gaarův hlas. Sakura se otočila a spatřila Gaaru jen malý kousek před tebou. Sice nechtěně, ale hrozně zrudla. Gaara se nad ní naklonil, přidržel ji ruce a políbil ji. Sakura byla úplně v šoku. Nevěděla, že můžou být v Gaarovi takové city. Sice po dlouhé době uviděla Sasukeho , ale Gaara byl přece jen ,, lepší" . Polibek mu opětovala a .....

Vesnice v plamenech 1.

5. července 2009 v 18:22 | jane-sasi |  zapisníček
Bylo krásné odpoledne, Hinata seděla na lavičce ve své zahradě ,pozorovala jezírko a přemýšlela. Bylo jí 19.Její klan si o ní myslel, že není schopna ho vést. Jediný, kdo jí alespoň trochu rozuměl , byla její zahrada. Tak klidná, tichá,křehká a přesto nádherná, stejně jako ona. Do očí se jí draly slzy. Nikdo ji nerozumněl, nikdo. Vstala a šla se projít k velkému jezeru , které bylo asi 2 kilometry od Konohy. Šla pomalu a poslouchala, co se na ulici šustlo. Spousta lidí se na ní dívalo. ,, Hele vydíš, to je přece Hinata, ta má vést klan, ale prý je na to moc slabá". Hinatě se chtělo ještě víc brečet . Rozběhla se k lesu a pak k jezeru. Sedla si na břeh a začala brečet. Všechno rázem utichlo. Poslouchali jen vzliky oné dívky. ,, Proč, proč mě nikdo nechápe, to jsem tak slabá"? Utřela si slzy a podívala se na jezero. Právě tam plavali labutě. ¨Připluli k ní a vyšli na břeh. Dívala se na ně. Jak poznali, že jim nechce ublížit. Trochu se pousmála a opřela se o strom. Už se stmívalo, ale ona nechtěla jít domů. Vyskočila se na větev a sedla si. Pozorovala tu harmonii. Doma jí nikdo nehledal, jen Neji měl o ní trochu strach. jak se tak dívala, zpozorovalal nějaké stíny. Rozhlédla se, ale nic neviděla. Tak se znovu opřela o steom, když v tu chvíli ji nad flavou rozseknul strom Fumma Shiruken. Lekla se a vypískla, pak se ale zpamatovala a seskočila dolů.Zapnula Byakugan a rozhlédla se. Byli 4 a každý měl ještě 1 fumma shuriken. Všichni ho po ní hodili se stejný okamžik, ale Hinata se bez problému vyhnula. Pak použila úder 128 ran a všechny je zkolila k zemi. Když k nim přistoupila, zjistila, že to jsou ninjové z mlžné. Nechala je tam a šla si znovu sednout na strom. Teď ale byla opatrnější a ani oko nezamhouřila. Ráno byla nevyspalá, ale nikdo další kromě těch ninjů se tam neobjevil. Vypravila se tedy do vesnice. A to co uviděla, ji trhalo srdce na kusy. Konoha byla v plamenech, byli slyšet žalostné výkřiky. ¨Hinata se ihned rozběhla k Hyuga čtvrti. uviděla svého otce a sestru ležet na zemi, ale bohužel mrtvé. Ale ještě její bratranec žil. přistoupila k Nejimu a začala ho ošetřovat. Nakonec se jí to podařilo a tak ho odnesla pryč. Tam ho trochu opláchla a nechala, ať se vzpamatuje. Pak se vypravila zpět do konohy, jestli neuvidí ještě někoho na živu. Prohledala všechny trosky. Našla pomlácenou Tenten a Kibu s Akamarem, který měl zlomené přední nohy a nemohl chodit.Ostatní byli mrtví až na tým7, který byl na misi a dnes se měli vrátit. Hinata se rozběhla zpět na Nejim. Už mu bylo líp a tak jí vše pověděl. Že tam prý dorazili ninjové z mlžné. Bylo jich asi 3x toli,, než je obyvatel v konoze. Všechno zapálili a všechny zabili. Hinata si uvědomila, že na zemi nejsou v bezpečí a tak pomohla Nejimu, Tenten a Kibovi s Akamaru a vyskočili na stromy. Tak pak čekali na návrat týmu 7.
Tým 7 se vracel až k večeru.Po Odchodu SAsukeho ho tvořili jen Naruto a Sakura. 2 kilometry před Konohou je zastavili 4 stíny. Naruto vytasil kunaie a hodil je po nich 1 osoba je vykryla a rozběhla se k němu. Když Naruto spatřil Hinatu, a za ní Nejiho, Tenten a Kibu, podivil se, co tady dělají. Pak si všimnul, že Hinatě tečou slzy. Hinata mu padla kolem krku a začala brečet. Sakura se hrozně divila, ale neříkala nic. Neji je odvedl k jejich tábořišti. Pak jim Neji s Hinatou , Tenten a Kibou pověděli, co se ve vesnici stalo. Všichni z toho byli ochromení. ,, A co teď s nama bude" ptala se Sakura. ,, To nevim" odpověděl Neji.,, Ale každopádně bychom se tu neměli dlouho potulovat".,,Kdo ví, proč Konohu vyvraždily". ,, Já navrhuju, abychom se vydali do Suni" řekl najednou Naruto. Všichni se na něj otočili. ,, No co, je tam Gaara, Kazekage a on nám může pomoct". ,, Já souhlasím" řekla Hinata. ,, Dobře, tak se tedy vydáme do Suni" rozhodl Neji. ,, Dnes se ještě vyspíme tady, ale zítra brzo ráno pokračujeme!. Rozdělali oheň a ještě si chvíli povídali. ,, Jdu se projít" řekla najednou Hinata a odešla. ,, Co jí je " ptal se Naruto. ,, Ale, náš klan jí zapíral, podle nich byla hrozně slabá"odvětil Neji, ,, ale i přes to je z toho na zhroucení. Naruto se zvedl a šel za Hinatou. Ta seděla na břehu jezera a máčela si nohy. Naruto si přisedl.. ,, Neruším" zeptal se. ,, Ne, t-to je d-dobrý N-Naruto k-kun. ,, Hinata se zase začala červenat, protože koktala. Naruto se na ni usmál. ,, Je mi líto, co se stalo s tvou rodinou" řekl upřímně a objal ji kolem ramen. Hinata se k němu přitulila a spolu se dívali na měsíc. Ráno se Hinata probudila a hrozně zrudla. Ležela totiž vedle Naruta, teda spíš na jeho hrudi. Rychle se zvedla, což překvapivě Naruta neprobudilo a šla se podívat za ostatníma. Ti taky ještě spali a tak se rozhodla, že udělá snídani. V lese našla kukaččí vajíčka, tak je udělala na ohni. No nic moc, ale aspoň něco. Všechny probudila vůně vajíček, až na Naruta, který spal jak zabitý. Tak ho Hinata šla zbudit. Byl na něho hrozně krásněj pohled. Hinata ho vzbudila a tak se tedy šli najíst. Ale když přišli k tábořišti , tak se museli smát. Akamaru sežral všechny vajíčka a pomalu utíkal před ¨Nejim, který ho chtěl zmlátit, ale tomu to nedovolil Kiba, který ho držel za nohy. Tenten a Sakura se taky smáli. ,, Ty prašivej pse, až se mi dostaneš pod ruku, tak něco uvidíš" zařval Neji. ,, Uklidni se Neji, vždyť Akamaru má taky hlad a navíc moc nemůže chodit" snažil se ho zastavit Kiba. ,, Akamaru se zastavil a podíval se na Nejiho psíma očičkama. Neji se zastavil a zíral na Akamaru a pak asi po 10 minutách k němu příšel a podrbal ho za ušima. Všichni na to zírali až Akamara, který zaštěkal. Kiba se i přes svá zranění začal hrozně smát, až mu na krajíčku byli vidět slzy. Všichni se zeptali ,, co je Kibo", ,, nezbláznil ses". ,, Co Akamaru říkal". přerušila smích Hinata. ,, Akamaru ..... Akamaru říkal ..... technika psích oči vždicky funguje". A jakmile to dopověděl, začali se všichni ohromně smát. Neji byl pak celý den jak vyměměný. I přes vyvraždění své rodiny se usmíval, což bylo u něj neobvyklé i normálně. Cestou se ale nikdo s nikým nebavil. Šli celý den bez přestávky, což bylo problém hlavně u Akamaru, který měl zlomené nohy, takže i přes jeho vyvinutou formu, která vážila 50 kg ho Kiba musel někdy nosit. K večeru unavení našli jeskyni, ve které se utábořili a udělali oheň. Nikomu se nechtělo povídat ještě po oné události a tak se chystali spat, kdyby najednou Akamaru nezačal vřčet a choulit se ke Kibovi, kterého díky se velké formě přislačil tak že spadl na Tenten a ta na Nejiho. Ovšem Neji měl ještě pořád dobrou náladu a tak se ani nenaštval. Kiba se podíval na Akamara a ten pořád vypadal vystrašeně a pak si teprv Kiba uvědomil, co se děje. Nechal soustředit chakru do nosu. Pak zakřičel ,, dělejte, musíme vypadnout" všichni se na něho podívali, ale to už je Akamaru tlačil ven z jeskyně. Schovali se na skálu za jeskyní a čekali, co se bude dít . ,, Proč jsme sem museli Kibo" ptal se Neji už trochu podrážděně. ,, No, Akamaru začal vrčet a bál se kvůli velkému množství chakry, která je v okolí a já jsem zachytil známé pachy, které se blíží k jeskyni" řekl. ,, A co to bylo za pachy, poznáváš je" ? zeptal se Naruto. ,, Vím, že jsou mi velice známé a nepříjemné, ale nemůžu se je vybavit", ale vím jistě že ten dotyčný není sám" dořekl a podíval se na Nejiho. Nemusel ani nic říkat a Neji zapnul Byakugan a podíval se po okolí. ,, Skutečně, jdou sem nějací lidé v kápích, jsou 4, tři muži a jedna žena , a je to ...... jsou to ....... Neji se podíval na ostatní a pak na Sakuru a Naruta, hlavně tedy na Sakuru a na Naruta upřel prosebný pohled ve smyslu ,, mám to říct, nebo to nemám říct" Naruto ale kývl a tak Neji s přerušováním spustil. ,, jsou to ..... je to tým ....... Hebi" vymáčkl se a v Narutovi a Sakuře zamrazilo.Ani se nehli. Všichni ostatní se napřed podívali na Nejiho a pak na Naruta a Sakuru. Sakura byla ochromená a nezmohla se na hlásku. Po chvíli se ale vzpamatovala a podívala se směrem, odkud měli přijít. Všichni byli překvapení její reakci, ale nic neříkali. Za chvíli se objevil tým Hebi a vešel do jeskyně . V tu chvíli pomalu a potichu seskočili ze skáli Kiba, Narutoa Neji a šli za nimi. Jakmile Hebi spatřili, že jeskyně nikam nevede, chtěli se otočit a jít zpět, to jim ale neumožnili Naruto a spol a rychle je svázali a provazy posilnili Nejiho chakrou. nemohli se hnout a Naruto jim sundal masky. Byl to opravdu tým Hebi. Sakura se zadívala Sasukemu do očí. Tak dlouho ho neviděla. I on na ni zíral. Viděl ji poprvé po 4 letech. Už to nebyla ta malá uřvaná holka. Byla to opravdu Shinobi. Ticho však přerušila Karin, která se nemohla dívat na to, jak ti 2 na sebe civí. ,, Okamžitě nás pusťte , rozkřičela se histericky ,, nebo vám nakopem prdel(pardon za ten výraz).,, A to si myslíš, že nám ji nakopeš, když seš svázaná", ohradl se Kiba. Karin zmlkla a byla šokována tím, co jí řekl. ,, Co tady vlastně děláte" zeptal se Naruto a podíval se směrem na Sasukeho.Ten mu neodpověděl, ale když mu Neji přirazil jeho katanu ke krku, tak se zmohl na pár slov. ,, Cestujeme do Suni" řekl a pak se umlčel. Se všema to trhlo. Jugo se na něj ohradil a řekl,, Ty blbečku, proč mu to říkáš" to ho ale přerušila Tenten, která mu namířila Kunaiem pod krk. ,, No dobře, teď vás tady necháme, dostaňte se z toho sami" řekl Naruto a kývl na ostatní , kteří si zbalili věci a vyšli za ním do tmy. Sasuke se vztekal a pokoušel se přetrhnout lano, ale nešlo mu to. Tak na tom byli i Karin , Sugetsu a Jugo.
Jak dlouho ty provazy vydrží" ptal se Lee Nejiho. ,, No, měli by , dokud je někdo nepřesekne" řekl Neji. Byli sice všichni unavení, ale nechtěli ryskovat, že by přetrhli lana a dohonili je, a tak radši šli. Nikde se nezastavovali, ale padali únavou. ,, Tak se ty provazy snažte přetrhnout" zařval Sasuke, ale nikomu z nich se to nepodařilo. ,, Ale copak, máme nějaké problémy" ozval se ozzadu nechutný a slizký hlas, který mohl patřit jedině Orochimarovi. ,, Co ty tu chceš" ohradil se Sasuke. ,, Přišel jsem vás vysvobodit, ale musíte mi prokázat službičku" řekl slizky Orochimaru. ,, Co chceš" řekl rychle Sugetsu, protože už toho měl dost. ,, Musíte zaútočit na Suni a zneškodnit ji, prostě vyvraždit". pokračujeme v našem plánu s Mlžnou a Vodopádovou, už jsme vyvraždili Konohu spolu s Akatsuki. ,, Jakmile to Sasuke ušlyšel ohradil se. ,, Svému bratrivo teda rozhodně nechci pomáhat"! rozkřiknul se. ,, Ale teď nemáme na výběr" řekla Karin a všichni kývli. Orochimaru přeseknul lana a Tým Hebi byl opět na svobodě. ,, Tak a te´d se vydáte do Suni a napadnete ji. Chci ji oslabit pro svůj další útok, je to jasné" řekl Orochimaru a všichni nechtěně kývli. Pak najednou Orochimaru zmizel a všichni si oddychli. ,, Teď asi musíme do Suni, že jo" řekl schlíple Sugetsu. ,, Asi to tak vypadá" řekl Jugo a všichni se vydali směrem k Suni, po stejné cestě, jako Naruto a ostatní. Naruto, Kiba, Neji, Tenten, Hinata a Sakura došli před Suni další den. Už viděli její základy a začali se radovat, to jim ale překazilo 6 ninjů z vodopádové, kteří na ně útočili. Každý si vzal jednoho a začal boj. Tito ninjové, ale byli velmi silní, protože to byli Jounini. každý měl plné ruce práce. Avšak nejimu se stala ošklivá nehoda. Bojoval s jedním z joninů a ten po něm hodil fumma shuriken. Neji se jako normálně vyhl, ale v tom na něj zaútočil zcela nevýdaný klon a přesekl mu ruku v loktě. Neji zařval a všichni se na něj otočili. když zjistili, co se děje, zvýšili tempo, aby Nejimu pomohli. Tenten, jak ho uviděla, tak rychle zabila svého protivníka a vrhla se k Nejimu. Povolala dračí svitky a ti zabili onoho ninju. Až všechny porazili, tak se odebrali k Nejimu a Sakura díky svému dokonalému léčitelskému umění mu ji opět přidělala. Tenten se vrhla Nejimu okolo krku, který se napřed červenal, ale potom ji taky objal. ,, Bála jsem se o tebe neji" řekla se strachem v hlase TenTen a skoro se rozbrečela. Neji se jí snažil utišit, a pak se vydali do Suni, kterou už měli na dosah ruky.


Díl 9.Draco Malfoy se zkouší zabíjet Harryho Pottera

5. července 2009 v 17:36 | jane-sasi
Díl 9.

Draco Malfoy se zkouší zabíjet Harryho Pottera

Jednoho dne přesně odpoledne se ve škole v Bradavicích na chodbě se odehrává boj mezí Harrym a Draco Malfoem protože Draco Malfoy řekl o Hermioně něco ošklivého, a Harry se do toho zapojil, když jde okolo Ron ihned se zeptá co se děje Harry mu to řekne a Ron se zapojí do bitvy potom jde okolo Hermiona ze slzičkama na tváři a taky se zapojí vypadá to zajímávě vede zatim Harry,Ron,Hermiona ale potom Draco Malfoy odkopne pryč z kola Rona a Hermionu že je to mezi Harrym a jim.
Ale potom Harry už jenom prohrává je sama modřina dalo by se to říct že se Draco Malfoy zkouší zabíjet Harryho Pottera už už chce Draco Harryho zmlátit ale našťestí de okolo ředitel a když to uvidí ihned odstrčí od sebe Malfoe a Harryho, a zeptá se co se stalo a o co de a Harry řekne:,, No abyste věděl tady Malfoe řekl opravdu něco hnusného o Hermioně a já mu to hci teďko vrátit.
A ředitel řekl:,, A to si nemůžete vyřídit normalně,dyť se chováte jako malý kluci:,,
A Draco Malfoy a Harry řekli:,, Ne!!!!!! nemůžeme:,,
A tak se rvali dál
Až do večera
Než Malfoy řekl:,, Těš se na zejtřek Pottere budeme zejtra pokračovat:,, A Harry řekl:,, Ha to zejtra uvidíš dám ti pořádně do huby, už se třesu strachy
THE END
Díl 10.se bude jménovat boj pokračujeDíl 8.Kde je Ron

5. července 2009 v 16:30 | jane-sasi
Díl 8.

Kde je Ron

Jednoho dne přesně v 7.hodin ráno se Harry probudil aby nepřišel pozdě na snídani ale když se probudil a kouknul se na Ronovo postel kde spí, postel byla prázdná, šel za Hermionou se zeptat jestli neviděla Rona.
Ale neviděla
a hádej te kde byl Ron v tajemnym lese a bojovl tam s velkym 3.metrovým pavoukem když to Harry viděl okamžitě řekl Ronovi aby přestal,ale znáte Rona okamžitě řekl nějaký legrační slovo:,, Ne nepřestanu,pavouk chtěl abysem stepoval tak mu to vracim tumaž:,,
A Hermiona řekla:,, Dost Rone Dost!!!!!! Bacha vpravo
Ten pavouk měl totiž 8.chabadel
A tam mu Harry a Hermiona pomohli ale najednou tam přilezli ještě 3.malý pavoučci který měli každý 3.chapadla a začal boj kolem letály chapadla tekla tam krev ale najednou Harryho napadlo jedno kouzlo tak to skusil a všechny pavouky zníčil a Ron řekl:,, Dík Harry ale ten velký pavouk byl hustej že jo.
The End
Předposlední díl 9. bude s názvem Draco Malfoy se zkouší zabíjet Harryho PotteraDíl 7.Kamarádi navždy

4. července 2009 v 20:43 | jane-sasi
Díl 7.

Kamarádi navždy

Jednoho dne kdy se všichni studenti a učitelé sešly pohromadě ve velký síni k snídani měli na stole samý dobroty,
Ron se okamžitě pustil do kuřete a přitom si četl knížku, Hermiona na něho koukala jak se cpal a Hermiona si dala dortík a koláčky no a Harry ten si dal topinky výborný se sýrem, Harry,Ron,a Hermiona taky měli tajnou svojí komnatu když si jí základaly slíbili si tuhle tu větu:Kamarádi navždy si pomáhají a nikdy nikoho nezradí
Odpoledne šli za Hagridem na čaj a Harry mu říká co se všechno stává ve škole a co se tam děje.
Večer si Harry četl knížku a přitom jedl sušenky a mlíko a Ron najednou zakřičel:,,Já nechci stepovat,pavouci chtějí abysem stepoval, já nechci stepovat:,, A Harry řekl:,, Tak jim to řekni Rone:,, a Ron řekl:,, Jo zítra jimto řeknu:,,
THE END.

DÍL 8.BUDE S NÁZVEM Kde je Ron

Díl 6.Kde je Hermiona

3. července 2009 v 21:47 | jane-sasi
Díl 6.
Kde je Hermiona

Jednoho dne když se snídalo Hermiona nepřišla ráno i nebyla na pokoji Harry se už začal bát
A Ron měl ty svoje nejoblíbnější přípomínky jako je například: Konečně aspoň už nikdy neuvidim ten oranžovej kartač

Harry šel i za Hagridem jestli jí neviděl ale neviděl, šel za ředitelem taky jí neviděl.
Ale najednou zašel do temnýho lesa a tam našel ležet na zemi Hermionu vzal jí o naruče a odnesl jí na léčebnu a Hermiona otevřela oči a nad ní stál Harry a Ron.


7.díl který nese název Kamarádi navždy.

Díl 5. Kam jdeš Hagride

3. července 2009 v 15:01 | jane-sasi
Bylo nebylo bradice a hagrid. Jednoho dne když všichni snídali ve velký síni až na Hagrida, ten nejedl když to viděl Harry stal od stolu a zeptal se Hagrida:,,Ahoj Hagride co pa se stalo že nejíš:,,
A Hagrid odpověděl:,, Mám padáka a musim bejt pryč zejtra:''
Druhý den když všichni snídali až na Harryho ten nejedl a koukal se na místo kde Hagrid vždycky seděl a Ron a Hermiona když to viděli zeptali se ho:,,Harry co se stalo a kde je Hagrid:,,
A Harry odpověděl:,,Hagrid dostal padáka proto dneska nepřišel:,,
Harry šel za ředitelem aby se zeptal jestli se Hagrid ještě vrátí
Ano vrátí ten pádak byla jenom sranda
Tak Harry se rozběhl za Ronem a Hermionou a řekl jim že se Hagrid vrátí.
Další den když snídali otevřela se brána a tam šel Hagrid,Harry vstal a rozběhnul se k němu,i Ron a Hermiona.

Díl 6.bude s názvem Kde je Hermiona

Díl 4.Odhalení

3. července 2009 v 12:28 | jane-sasi
Díl 4.
Odhalení
Draco Malfoy-Zradil Bradavice
Hermiona-se v noci mění na vlkodlaka
Ron- se v půlnoci mění na myš
Lenka-se mění na hada


Tento díl jsem udělala straně krátkej ale v novinách
Další díl 5. bude s názvem Kam jdeš Hagride???